fbpx
гороскоп
Ясновидиця Аїда поділилася важливими роздумами: ці настанови варто пам’ятати протягом наступного місяця

Польська ясновидиця Аїда Косоян-Пшибиш поділилася важливим роздумом. Її слова варто пам’ятати протягом наступного місяця.

Наближається літо, а з приходом цього сезону ми трохи лінуємось. Ми забуваємо про попередні плани і живемо день за днем. Ідеї, які приходять до нас, не мають шансів на втілення – ми кажемо собі, що завтра все обдумаємо, а потім зовсім за своє. Ясновидиця Аїда повідомляє, що найближчим часом ця проблема зіграє важливу роль у нашому повсякденному житті.

Нещодавно вона вирішила підняти важливий момент. На її думку, всі мрії, які ми відкладали на потім, ніколи не здійсняться.

Коли ми приймаємо рішення не бути зайнятими чимось у певний момент, ми поводимося так, ніби це для нас не дуже важливо. У нас складається враження, що нас це зовсім не хвилює, тому, якщо ми упустимо шанс, ми не пошкодуємо.

Однак часто буває, що, усвідомивши, що ми відмовилися від чогось цінного, ми відчуваємо величезний сум

“Я думала, що зроблю це пізніше… Але “потім” це те, що постійно ставлять на верхню полицю, забирають у підвал чи замикають у шафі нездійснених мрій”, – написала Аїда.

Ясновидиця поділилася простою порадою, яку кожен із нас має прийняти близько до серця. За її словами, щоразу, коли ми починаємо чогось хотіти, ми повинні думати про те, наскільки нам це важливо. Якщо ми не можемо прийняти ідею про те, що ми можемо її втратити, ми повинні діяти негайно.

“Якщо тобі щось потрібно, хочеш – зроби це зараз”, сказала ясновидиця.

Фото ілюстративне