fbpx
гороскоп
“Є стародавнє пророцтво”: Чи станеться щось дуже погане на ЗАЕС, та чи таки “надумає” Білорусь піти в наступ: маг, провидець та фіналіст “Битви екстрасенсів” дав цікаву відповідь

“Є стародавнє пророцтво”: Чи станеться щось дуже погане на ЗАЕС, та чи таки “надумає” Білорусь піти в наступ: маг, провидець та фіналіст “Битви екстрасенсів” дав цікаву відповідь.

“Сусіди” не наважаться підірвати Запорізьку АЕС, але ризик провокацій та диверсій є. Росія продовжить шантаж, а її військові обстрілюватимуть станцію, щоб відвернути увагу від ситуації на сході та півдні України.

Таку заяву зробив фіналіст “Битви екстрасенсів” Роман Шептицький. “Росіяни розуміють, що якщо вони підірвуть АЕС, то там половина Росії піде “спати”. Тобто на всі плани “сусідів” чекатиме крах. Тому великої біди на АЕС я не відчуваю”, – зазначив він.

За баченням астроексперта, ризику повторного наступу Росії за сценарієм 24 лютого, коли окупанти висунулися на Київ, немає. РФ робить паузи у війні, щоб нагромадити сили, але їй їх не вистачає.

Кремль розраховував на підтримку Білорусі, але вторгнення із цієї країни не буде. Самопроголошений президент Білорусі тягне час і готовий зайняти нейтральнішу позицію після виграшу України у війні.

“Є стародавнє пророцтво, в якому йшлося про те, що якщо Росія нападе на Україну, вона перестане існувати. І що? Вона напала на нас, тому вона скоро перестане існувати як держава. У війнах ніколи не було глибокого сенсу, але Україна пройде трансформацію: через втрати ми повинні стати ще сильнішими, згуртованішими і станемо духовно розвиненішими”, – підсумував Шептицький.

Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page