fbpx

Є у мене подруга Алевтина, яка знає, як вигідно ходити в гості, але ще краще у неї виходить дешево запросити гостей. Є у нас кілька родин знайомих, які коли запрошують в гості кажуть: «Нічого приносити не треба, у нас все є, просто приходьте і все.» «Ось до таких і треба тільки ходити, – говорить моя подруга, – це буде вигідно.». “Або щось з тіста, без м’яса, ну як італійці – піцу, наприклад, вони ті ще економщики, знають в цьому толк”, «Так в піцу ж ще начинку покласти треба» – кажу я їй

Є у мене подруга Алевтина, яка знає, як вигідно ходити в гості, але ще краще у неї виходить дешево запросити гостей.

Є у нас кілька родин знайомих, які коли запрошують в гості кажуть:

«Нічого приносити не треба, у нас все є, просто приходьте і все.»

«Ось до таких і треба тільки ходити, – говорить моя подруга, – це буде вигідно.»

А щоб не зовсім з порожніми руками, вона купує кілька рушників кухонних, ну таких маленьких, знаєте, по 20 гривень за штуку, з символом року або веселенькі якісь, і ось вона в дамках, і всією сім’єю на цілий день до кого-небудь йдуть 1-го січня. приміром, і там їдять, п’ють і ще їх розважати треба, і так до вечора …

А деякі господині, особливо після випитого, ще й з собою їм дають салатиків, фруктик дітям, і вони не відмовляються, адже і додому щось принести таким “наївним” чином вдається.

«А хто каже, що навпіл зберемося або так: ви – спиртне, ми – їжу, то я кажу, що не вийде, ми їдемо або щось ще, і не ходимо до них,» – ділиться своїм досвідом зі мною Алевтина. – А чого до них ходити, тільки витрачатися…»

Ось так люди пристосовуються.

Але ми з чоловіком чомусь так не можемо, завжди напоготові і запрошуємо гостей до себе. А якщо грошей немає, так і не запрошуємо зовсім.

Уляна ділиться зі мною, як дешево зустрічати гостей: “Треба наготувати млинців цілу каструльку – і частування є.”

А я їй: “Млинцями годувати 1-го січня?»

«Ну знаєш, на дурнячок і оцет солодкий, кому не подобається нехай не приходять. Або щось з тіста, без м’яса, ну як італійці – піцу, наприклад, вони ті ще економщики, знають в цьому толк»

«Так в піцу ж ще начинку покласти якусь треба» – кажу я їй.

“Ну взагалі-то тааак,» – тягне вона, – тому не дуже вигідно виходить, млинці краще. Та й ще», – вчить мене вона, – я тих, хто без подарунків приходить – не запрошую потім більше”

«Ну а якщо вони з рушничком?» – уїдливо я питаю.

Вона заусміхалася і сказала впевнено:

«Таких теж не треба запрошувати…»

«Але ти ж так ходиш…» – не вгамовувалася я.

«Ну я – то інша справа. Я весела, мене прикольно запрошувати і без подарунків, я їх усіх розважаю завжди, а то вони сидять такі нудні. За це теж платити треба, ти так не вважаєш?»

«Ну. не знаю, – сказала я, – треба за це платити чи ні, тобі видніше…»

Не втомлююся дивуватися людям, навіть своїм подругам. І чому я такою не вмію бути?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page