fbpx
гороскоп
“Є великі шанси, ще до кінця серпня”: відомий всім Роман Шептицький наголосив на сакральній для України точці. Чекаємо з нетерпінням!

“Є великі шанси, ще до кінця серпня”: відомий всім Роман Шептицький наголосив на сакральній для України точці. Чекаємо з нетерпінням!

“Будуть ключові події”: екстрасенс передбачив перелом вже до кінця серпня.

Ключовим подіям – відбутися!

Екстрасенс Роман Шептицький повідомив, що все таки до кінця серпня відбудеться переломний момент у війні. Можуть бути якісь події, які прискорять нашу перемогу.

“Ще навесні мені прийшло те, що війна повністю закінчиться після звільнення Маріуполя. Це дуже важлива, “сакральна” точка. Тобто гострих бойових дій вже не буде. З серпня залежить, що буде далі. Також важливий буде жовтень. Можуть відбутися ключові події, які допоможуть швидше завершити війну”, – повідомив Шептицький.

Він також запевнив, що звільнення наших територій відбудеться однозначно. Це може статися в 2023 або 2024 році. Можливо, одразу Донбас не повернеться в Україну, але він буде під нашим контролем.

“У Криму також є всі шанси повернутися в Україну. Під великим питанням зараз знищення Кримського моста. До кінця серпня є великі шанси його “знешкодити”. Тобто, в серпні відбудеться перелом у війні. Загалом, питання повернення Криму може тривати кілька років, проте в будь-який момент ситуація може прискоритися”, – зазначив екстрасенс.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page