fbpx
життєві історії
Єва на самому весіллі зазначила, що ніколи не познайомить своїх дітей зі свекрухою. – З такою бабусею – ніколи. Свекруха після цих слів, розридалася і демонстративно покинула свято. Всі її родичі пішли за нею

Під одним постом в соціальній мережі інстаграм сьогодні активно обговорюють весілля, яке відбулось не так давно в одному з сіл на Заході України. Наречена порушила всі традиції і звернулася з тостом до свекрухи.

Все закінчилося тим, що молоде подружжя повністю розірвало будь-які стосунки з родичами нареченого.

У Мережі багато людей підтримали наречену, адже історія яку вона розповіла, нагадала їм про їхній досвід.

Друзі нареченого розповіли про скандальне весілля, яке закінчилося розривом відносин між нареченими і сім’єю жениха. І виною всьому стала промова нареченої.

Так на своїй сторінці друг нареченого, що їхав до маленького села на святкування, вже був в передчутті того, що там може статися дещо цікаве. За його словами, все тому, що мама нареченого трохи дивна.

За його словами, мама нареченого постійно хотіла контролювати свого сина і постійно лізла в усі його справи. Але це не завадило хлопцю стати незалежною людиною зі стійким характером. Її чоловік давно пішов від неї і вона залишилася сама з малолітнім сином і двома дочками. І коли син виріс і знайшов собі хорошу дівчину, його мама не один раз намагалася їх розлучити. Робила для цього найгидкіші вчинки. Але у неї нічого не вийшло і молоді люди вирішили одружитися.

Мама нареченого Володимира прийшла на весілля в білій мереживній сукні. Вона постійно ридала і всім розповідала, що це найгірший день у її житті. Наречений і наречена намагалися не звертати уваги на таку поведінку. І намагалися, щоб ридаюча свекруха рідше потрапляла в кадр.

І ось на весільному застіллі за традицією з промовою виступив батько нареченої і сам наречений. А потім слово несподівано взяла наречена Єва і запропонувала всім підняти келихи за свою свекруху. Те, що вона сказала – здивувало всіх.

– Я знаю, що це дуже незвично, щоб наречена виголошувала промову, але я хочу підняти цей келих за свою свекруху. Ця жінка перетворила моє життя на справжнє пекло. За 4 роки, що ми знайомі з моїм вже чоловіком, вона неодноразово намагалася нас розлучити і робила огидні речі, – сказала Єва.

За словами Єви, її свекруха неодноразово її обзивала, ображала, а коли справа дійшла до весілля, то спробувала його зірвати.

– Вона говорила, що я нічим не краща дешевої дівки під плотом. Вона намагалася зірвати весілля скасувавши церемонію в церкві і святкування в ресторані. І ми всі зараз тут, тільки тому, що ми передбачили це. Вона намагалася зробити все, щоб мене звільнили з роботи і сказала моєму начальству, що я вкрала гроші компанії. Мій наречений намагався напоумити її, але вона відмовилася слухати і навіть на моє весілля прийшла в весільному вбранні, – продовжила свою промову Єва.

І тоді наречена запропонувала всім гостям підняти келихи за свою свекруху і зазначила, що сподівається більше ніколи не побачити матір свого коханого чоловіка. Також наречена зазначила, що ніколи не познайомить своїх дітей зі свекрухою, з такою бабусею – ніколи.

Свекруха після цих слів, розридалася і демонстративно покинула свято. Її сестри пішли за нею.

Після цього наречена вибачилася за такий грубий виступ. Просто напередодні, її свекруха зіпсувала весільну сукню Єви і це стало останньою краплею.

Також наречені роздали всім іншим гостям свої нові номери телефонів, щоб свекруха не змогла з ними більше зв’язатися. Наречений не хотів більше бачити свою матір, яка тільки те й робила, що намагалася зіпсувати йому життя.

Підписники в мережі підтримали таке рішення Єви в цій історії. Багато теж згадали і свої непрості стосунки з родичами своїх чоловіків. Але зрозуміло, що поведінка цієї жінки була вже за межею і продовжувати з нею спілкування, це тільки псувати собі нерви.

Навіщо продовжувати спілкування з людиною, яка цього не хоче? Тільки заради пристойності? Воно того не варте. І якби та жінка дійсно любила свого сина, то змогла б змиритися з його вибором. А так, доросла жінка поводиться, як дитина і робить дрібні капості. Тільки заради власного задоволення.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – autogear

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook