fbpx
Шоу-бізнес
Євген Кошовий розповів про свою першу блискість та поділився особистим

Лисий Женя зі студії “Квартал 95” –  знаменитість , одружений чоловік, і татко. При цьому чолов‘яга знає ціну своїй сім‘ї, своїй лисині і знає, що діти та дружина – найкраща антикризисна терапія.

А ще Євген Кошовий розповів, що перша близкість у нього була – через хвилинну слабкість.

“Мені було 17 років, це була навіть не студентська закоханість, а хвилинна слабкість. Після цього ми просто дивилися одне одному в очі та спілкувалися”, – поділився спогадами Женя в інтерв‘ю .

Проте на схильність до близкості без почуттів Кошовий, судячи з його слів, не страждає.

“Близкість без почуттів – це коли по-п’яні. Випив, закортіло – гайда! Звичайно, всяке бувало. Я ніколи не був фанатом того, щоб напиватися і шалено йти шукати кого-то”, – запевняє він.

Причому жінок у житті лисого “квартальщика” було… Одним словом, були жінки.

“Я їх на пальцях не перелічував. Хоча, напевно, пальців на руках і ногах вистачило б. Але й цього достатньо, щоб отримати життєвий досвід і поділитися ним зі своєю коханою дружиною”, – каже Євген.

Також зізнався Лисий, що його не збуджує атрибутика. Каже, він – не фанат таких іграшок, йому й так вистачає тепла та ласки. А для різноманіття, як вважає Женя, краще змінити місце локації – наприклад ванна. “Але у ній не завжди зручно, тому що вона маленька”, – додав веселун.

Читайте також: ЗІРКА “95 КВАРТАЛУ” ЄВГЕН КОШОВИЙ ПОКАЗАВ КРАСУНЮ ДРУЖИНУ ТА ДОЧКУ (ФОТО)

Джерело.

facebook