fbpx
Breaking News
Кекс з шинкою, оливками та вином: коли немає часу для приготування їжі, то дуже виручає такий заздалегідь приготовлений м’ясний кекс
Ось яка участь чекає вчителів-пенсіонерів: подробиці розповіла міністр освіти.
Немає нічого смачнішого, бюджетнішого і швидшого у приготуванні за “Шалений пиріг”! Я його через день печу, бо це улюблений смаколик дітей і чоловіка. Та, чесно кажучи, я й сама його з філіжаночкою кави просто обожнюю! Записуйте скоріш рецептик!
Коли запитую у дітей, що приготувати на вечерю і чую: “то не хочу, то не буду” – одразу ж берусь до приготування “Нямчиків”. Рецептом поділилась подруга зі Львова. Це настільки смачно і незвично, що сподобається найвибагливішим “нехочулькам”
В якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, і стала потихеньку відтягувати його від тієї сім’ї. Звичайно, я не забороняла чоловікові спілкуватися з сином, але зробила так, щоб зустрічі були на нейтральній території. Так він не відчував себе винним перед дитиною
Світ
Євросоюз може втратити ще одну країну

Західні аналітики вважають, що через те, що Дональд Трамп стане президентом, США буде все складніше докоряти Грецію в потуранні Москві.

Дії Греції, коли вона приймала російський есмінець по шляху до сирійського узбережжя йдуть врозріз з позицією її союзників в ЄС.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на статтю “Захід не може протистояти Росії в еру Дональда Трампа” у виданні Тime.

Жоден з членів Альянсу Греції не висловив своїх заперечень. Крім того, про це не згадував і президент США Барак Обама під час свого візиту в Афіни минулого тижня.

Видання зазначає, що ще до того, як Дональд Трамп виграв президентські вибори з обіцянкою “налагодити відносини” з Росією, Євросоюз був занадто розділений через біженців, економічний застій, ісламістський екстремізм та зростання популістського правого руху, щоб додати до цього ще й внутрішні суперечки через Росію.

У свою чергу, деякі аналітики консервативних політичних поглядів в Вашингтоні скаржилися, що поведінка Греції “неприйнятна” і “негідна з боку союзника НАТО”. Вони також заявили, що через те, що Дональд Трамп стане президентом, США буде все складніше докоряти Греції в потуранні Москві.

“За правилами ЄС, у кожній державі-члені є право накласти вето на політику санкцій, голосування за якими зазвичай приходить кожні шість місяців. Численні європейські країни – зокрема, Греція, Італія, Угорщина, Словаччина і Кіпр – підштовхують до ослаблення санкцій відносно Росії, стверджуючи, що вони шкодять європейській економіці і не змогли змінити поведінку РФ”, – пишуть журналісти.

Видання пише, що все це не означає, що Росія отримала надійного союзника у вигляді Греції. Але це може означати, що Євросоюз втратив цього союзника.

Читайте також: УКРАЇНЦІ МАСОВО ПОНЕСЛИ СМАРТФОНИ І ТЕХНІКУ В РЕМОНТ

Джерело.

Related Post

facebook