fbpx
Breaking News
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!
Україна
Євросоюз передав Мінську техніку для охорони білорусько-українського кордону

Техніка та обладнання передані у рамках проекту “СУРКАП, 2-й етап.

Євросоюз передав Держприкордонкомітету Білорусі (ДПК) техніку і обладнання вартістю понад 2 млн євро для охорони білорусько-українського кордону, повідомила в четвер прес-служба комітету.

“Техніка та обладнання передані у рамках проекту “СУРКАП, 2-й етап”, що фінансується Європейським Союзом та реалізується Міжнародною організацією з міграції”, – уточнили в прес-службі.
Урочиста церемонія передачі відбулася у четвер в Пінську. Серед переданої техніки – позашляхові автомобілі, квадроцикли, болотоходи, мотоцикли, швидкісні моторні човни і патрульні катери, сигналізаційні комплекси, обладнання зв’язку, сейсмодатчики та інша техніка.

“Європейський Союз зацікавлений у тому, щоб міждержавні кордони були надійно захищені, дозволяючи ефективно керувати міграцією і одночасно протидіяти порушенням кордону та контрабанді людьми”, – заявив на церемонії заступник голови представництва ЄС в Білорусі Джим Казенс.

Проект міжнародної технічної допомоги “Підвищення ефективності охорони зеленого і водного Державного кордону між Республікою Білорусь і Україною” (СУРКАП, 2-й етап) реалізується з квітня 2014 року. Він включає придбання та передачу Держприкордонкомітету Білорусі та Держприкордонслужбі України в 2015-2016 роках техніки і обладнання для посилення охорони білорусько-українського кордону, проведення спільних з українською стороною ознайомчих візитів в країни ЄС та навчальних семінарів з різних аспектів інтегрованого управління кордонами, а також потенційного використання найкращих практик європейських прикордонників. Крім того, передбачається створення пілотного контактного пункту “Пінськ-Житомир”.

Бюджет проекту склав 5,35 млн євро на дві країни в рівній пропорції. Проект співфінансувався міністерством закордонних справ Румунії.

Читайте також: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ УКРАЇНУ ВІДШКОДУВАТИ СІМ’Ї ЯНУКОВИЧА ЮРИДИЧНІ ВИТРАТИ

Джерело.

Related Post