fbpx
життєві історії
– Їй майже 53 роки! Її дочці – 6 років! Уявляєте? Її дочка молодша онучок! Різниця у віці у Антона з сестрою – майже 27 років! Про онуків треба думати, а не заміж вискакувати і ще одну дитину заводити! У цієї дитини є своя особиста кімната в квартирі її татуся і матусина двушка! А що є у моїх дітей? Одна кімната на двох? І своя квартира буде тільки років через 20. Хіба можна любити одну дитину, а про другого просто забути? Викреслити його з життя? А якщо з нею що-небудь статися? Вік, все-таки. Ми ще й сестру чоловіка повинні будемо виховувати? – жалілася невістка

Думати про майбутнє своєї дитини – цілком нормально. Бажання купити синові квартиру, щоб дати йому старт в житті – чому б і ні? А яким має бути матір у дорослої дитини, яка вже допомогла своєму синові з покупкою житла? А тепер знову повинна, на думку сина і невістки, допомогти, але вже онукам, на майбутнє?

Марині Дем’янівні зараз 52 роки, її синові Антону – 33. Одружився Антон ще навчаючись в інституті.

Марина Дем’янівна увійшла в стан студентів і пустила їх жити до себе, щосили намагаючись знайти спільну мову з Ольгою. Відучившись, пара зняла квартиру і зі скандалом з’їхала з двушки Марини Дем’янівни.

«Ну нарешті-то я можу сказати Вам все в обличчя! Ви – ліниві до неподобства, безвідповідальні і аморальні! » – на прощання сказала свекрусі Ольга, натякнувши на іноді ночування у Марини Дем’янівни чоловіка і небажання господині будинку обпирати і годувати молодь.

Брати продукти для готування з холодильнику молодій парі не заборонялося, але вважали за краще вони їсти вже готову їжу.

Варто було молодій сім’ї з’їхати, як Ольга повідомила чоловіку радісну новину: в їхній родині буде поповнення. І не одине, а цілих два. Вчорашній студент, ледве-ледве зібравши гроші на знімання квартири, розвів руками і кинувся на уклін до матінки.

Марина Дем’янівна продала кімнату в комунальній квартирі, що дісталася жінці від далекого родича, зайняла кошти у свого залицяльника, який від їх повернення відмовився, і видала гроші синові і його дружині. Внучки-двійнята приїхали з лікарні в простору двокімнатну квартиру.

Виписки Марина Дем’янівна чекала, як свята. З полиць всіх навколишніх дитячих відділів були зметені красиві сукні, боді і комбинезончики. Її чоловік посміявся над статусом коханої, адже після народження онучок у обраниці, він став зустрічатися з бабусею, і купив у подарунок недешеву коляску для двійні.

За подарунками приїхав самАнтон. Розвівши руками, він послався на погане самопочуття подружжя і повідомив, що на виписку приїжджати не треба. Потім, через пару місяців. Або трійку.

Син забезпечений, внучки є, житло у сім’ї сина – в наявності. Пункт «виростити сина» в життєвому плані Марини Дем’янівни було викреслено з абсолютно спокійною совістю. Жінка піддалася на умовляння свого обранця і, нарешті, відповіла йому згодою на пропозицію узаконити відносини і завести спільний побут.

Варто було Марині Дем’янівні, цілком ще молодій 44-річній жінці, і її 40-річному обранцю Петру Олексійовичу подати заяву в ЗАГС, як Антон з Ольгою прискакали відмовляти молоду бабусю від цього «дурного» вчинку.

Петра Олексійовича облили брудом, звинуватили в тому, що йому потрібна тільки квартира Марини, пригрозили відлучити від онучок, якщо вона не одумається. Марина Дем’янівна з жахом дивилася на сина і не вірила своїм очам.

І навіть нагадування про те, що квартира для Ольги та Антона була куплена практично на гроші Петра, не стримало їх запал.

Не добившись свого, Антон з дружиною покинули квартиру його матері і перервали всі стосунки з нею. Відносини перервали, але дзвонити і просити грошиків на внучок, не забували.

Своїх дітей у Петра Олексійовича не було. Спочатку він чекав, поки син Марини закінчить школу, потім – коли Антон отримає диплом.

Так навіть та ж квартира була куплена ним виключно заради того, щоб у Марини не боліла голова про те, де і як живуть її син і внучки.

Домігшись свого, Петро наполіг на народження дитини. Після обстежень, було прийнято рішення скористатися послугами сурмами.

Дізнавшись про народження сестри, Антон прийшов в лють. «Краще б онукам приватний сад оплатила! Щоб Олі легше було!»

На подібну заяву відреагував Петро Олексійович: він заборонив дружині підкидати гроші Антону, а самому Антону ясно дав зрозуміти, що з такими запитами Антон може котитися по всім відомому напрямку. Антон знову образився, не без участі Ольги, і знову зник з життя матері.

Дівчатка вже третій рік ходили в садок, коли Ольга вирішила подбати про їхнє майбутнє і купити ще одну квартиру. Антон і Оля вирішили взяти кредит, і, здаючи дві квартири, швидко її погасити.

Жити Ольга планувала в квартирі свекрухи, адже та зі своїм «кодлом» жила в квартирі свого «коханця». А родове гніздо Антона здавалося чужим людям. Ольга розсудила так: її свекруха не збідніє, якщо перестане отримувати гроші за оренду. Адже не просто так, а заради онучок!

Але підла Марина Дем’янівна, яка тільки-тільки вийшла на роботу після декрету, відмовилася пускати сім’ю сина в квартиру, яку посміла переписати на свою дочку.

«Вона тебе кинула зі спадщиною!» – кричала Ольга Антону, – «Вона не думає про онучок! Як вона посміла віддати свою двушку своєму кодлу?» І нічого, що діти Марини Дем’янівни виявилися в рівних умовах: у кожного з дітей, і у Антона, і у дівчинки, було по двокімнатній квартирі у власності.

Антон з Ольгою все-таки взяли кредит. В одній квартирі вони живуть, квартиру, призначену дочкам, здають. Природно, додають свої кошти: орендні платежі не покривають кредит.

Грошей в сім’ї не вистачає. Ольга пурхає з місця на місце, скаржачись що ніде не може знайти спільну мову з колегами, і звинувачує в своєму скрутному становищі безсовісно Марину Дем’янівну.

– Їй майже 53 роки! Її дочці – 6 років! Уявляєте? Її дочка молодше онучок! Різниця у віці у Антона з сестрою – майже 27 років! Про онуків треба думати, а не заміж вискакувати і ще одну дитину заводити! У неї є своя особиста кімната в квартирі її татуся і матусина двушка! А що є у моїх дітей? Одна кімната на двох? І своя квартира буде тільки років через 20.

…Ми так на неї розраховували, що їй ці гроші за оренду? Чому вона не хоче думати про нашу сім’ю? Хіба можна любити одну дитину, а про другого просто забути? Викреслити його з життя? А якщо з нею що-небудь статися? Вік, все-таки. Ми ще й сестру чоловіка повинні будемо виростити? – говорила невістка.

Марина Дем’янівна щаслива в шлюбі. У 2021 її дочка піде в перший клас. Чоловік носить Марину на руках, дуже любить довгоочікувану донечку.

Жінка вважає, що вони з Петром дали Антону все, що можна: освіту, житло, матеріальну допомогу, яку якщо скласти, то виходить вартість однокімнатної квартири.

– Мені є про кого дбати: про свою сім’ю. У сина – своя сім’я, і ​​я більше їм нічим не зобов’язана. Старт їм дали, що ще треба? Брати другу квартиру в кредит – їхнє перше самостійне рішення, крім народження дітей. Вони називають мою дочку не інакше ніж «кодлом», але вимагають від мене любові до онучок. Виражатися ця любов повинна тільки матеріально. Дивні вони люди. – Каже Марина Дем’янівна про сім’ю сина.

Онучок жінка не бачила вже кілька років, не дозволяють їх відвідувати. І дозволять тільки після того, як вона зробить по совісті: пустить сина з сім’єю в квартиру своєї маленької доньки.

Особисто я не бачу нічого поганого в тому, що виростивши і давши все одній дитині, Марина Дем’янівна створила сім’ю і знову зазнала радість материнства. Виглядає жінка набагато молодша за свого віку, більше 35 і не даси.

Зрештою, вона ні в кого не повинна була запитувати дозволу на заміжжя і появи дитини. Адже Антон і Ольга теж думкою Марини Дем’янівни в цьому питанні не особливо цікавилися.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook