fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Здоров'я
Їжа в McDonald’s стане кориснішою

У спробі вибороти прихильність шанувальників здорового харчування, ресторан McDonald’s відмовиться від кількох шкідливих інгредієнтів у своїх найпопулярніших стравах.

Мережа фаст-фуду оголосила, що видалить штучні консерванти з рецептури МакНаггетс і кількох страв у меню сніданків, повідомляє CBS.

Цього місяця у ресторані також з’являться нові булочки для гамбургерів без кукурудзяного сиропу, який містить високий рівень фруктози.

McDonald’s також збирається перейти виключно на яйця від “вільних курей”, використовувати справжнє масло в яєчних МакМаффінах і курятину без антибіотиків. Зміни торкнуться майже половини страв з меню McDonald’s.

“McDonald’s – це не лише найбільший ресторан швидкого обслуговування. Він зробив із нас фаст-фуд націю. Він визначив нашу любов до цього виду їжі. І коли McDonald’s змінюється – змінюється решта промисловості”, – вважає журналіст, володар Пулітцерівської премії Майкл Мосс.

Проте, на думку експерта, запропоновані компанією зміни не торкнуться калорійності продуктів. А отже, цього замало для оздоровлення нації.

Читайте також:ВІДВІДУВАЧ MCDONALD’S КУПИВ МОРОЗИВО ІЗ “СЮРПРИЗОМ”

Джерело.

Related Post

facebook