fbpx
Здоров'я
Їжа в McDonald’s стане кориснішою

У спробі вибороти прихильність шанувальників здорового харчування, ресторан McDonald’s відмовиться від кількох шкідливих інгредієнтів у своїх найпопулярніших стравах.

Мережа фаст-фуду оголосила, що видалить штучні консерванти з рецептури МакНаггетс і кількох страв у меню сніданків, повідомляє CBS.

Цього місяця у ресторані також з’являться нові булочки для гамбургерів без кукурудзяного сиропу, який містить високий рівень фруктози.

McDonald’s також збирається перейти виключно на яйця від “вільних курей”, використовувати справжнє масло в яєчних МакМаффінах і курятину без антибіотиків. Зміни торкнуться майже половини страв з меню McDonald’s.

“McDonald’s – це не лише найбільший ресторан швидкого обслуговування. Він зробив із нас фаст-фуд націю. Він визначив нашу любов до цього виду їжі. І коли McDonald’s змінюється – змінюється решта промисловості”, – вважає журналіст, володар Пулітцерівської премії Майкл Мосс.

Проте, на думку експерта, запропоновані компанією зміни не торкнуться калорійності продуктів. А отже, цього замало для оздоровлення нації.

Читайте також:ВІДВІДУВАЧ MCDONALD’S КУПИВ МОРОЗИВО ІЗ “СЮРПРИЗОМ”

Джерело.