fbpx
життєві історії
Юра того дня приїхав втомлений з відрядження, повечеряв і відразу ж ліг спати. І тут я побачила, що на його телефон прийшло повідомлення. Я вирішила глянути, і якщо це хтось по роботі, то розбудити його. Та все виявилось куди серйозніше. Писала йому дама. З переписки я дізналась багато чого “цікавого”. Але найважче було прийняти те, що всі наші друзі про це знали, і мовчали

Юра того дня приїхав втомлений з відрядження, повечеряв і відразу ж ліг спати. І тут я побачила, що на його телефон прийшло повідомлення. Я вирішила глянути, і якщо це хтось по роботі, то розбудити його. Та все виявилось куди серйозніше. Писала йому дама. З переписки я дізналась багато чого “цікавого”. Але найважче було прийняти те, що всі наші друзі про це знали, і мовчали.

14 років тому сталося те, що я й досі неохоче згадую. На той момент зруйнувався мій, здавалося б, щасливий шлюб.

У далекому 2006 році закінчився мій декрет, і я повернулася на колишнє місце роботи. Працювати вихователем було зручно, адже я могла доглядати доньку. Ми були разом весь день, я не переймалася адаптацією.

До речі, мій декрет тривав довше, ніж зазвичай. Я чекала, доки звільниться місце для дочки у садку. День бабака, відсутність доходу, віддаленість від соціуму – так я прожила чотири роки. Мотаючись між підгузками та пелюшками, я не помітила, як моє сімейне життя дало тріщину.

Постійні відрядження? Ну, чоловік працює, хоче, щоб ми нічого не потребували. Нестача коштів? Ну, він нову справу відкрив.

Абсолютний ігнор домашніх обов’язків? Ну, чоловік втомлюється, йому відпочинок потрібен — не залізний.

Якщо ви помічали подібні дзвіночки за своїми благовірними, будьте обачні, щоб із вами не зробили того, що зробив мій чоловік. Юра довгий час приховував від мене роман, а я сама знаходила виправдання його пригод. Мої подруги знали про це, натякали мені — а я не вірила.

Якось я побачила повідомлення на його телефоні. Юра у цей момент спав. Я вирішила прочитати, і якщо там щось важливе для роботи — розбудити його. Це було послання від його коханки. Не цитуватиму текст, але мій світ у той момент зруйнувався.

Згодом я дізналася, що про це знали всі наші друзі. Юра три роки зустрічався з якоюсь дамочкою. Юра жив на дві родини, він давно збирався визначитися остаточно, але відкладав.

Коли я все дізналася, я відпустила його, тільки Юра йти не хотів. Він вимолював у мене прощення, присягався, давав обіцянки. Я намагалася пробачити та зрозуміти його мотиви, але не змогла. Я не змогла більше жити з цією людиною під одним дахом і дивитись йому в очі. Сім’ї не стало. Я залишилася зі своїми дітьми.

Наступні кілька років були дуже важкими. Я прибирала цей стан по міліметрах, витравлювала залишки почуттів, а потім поставила в соціальній мережі статус “розлучена з причепом”.

Я стала мамою-одиначкою, але здобула свободу і спокій.

З того часу минуло багато років. Я вийшла заміж вдруге, і мій новий чоловік зовсім інший. Я рада, що все саме так сталося, інакше я б ніколи не дізналася, що таке справжнє кохання.

Дорогі жінки, якщо зараз ви переживаєте складний період, якщо у вас у житті чорна смуга – кріпіться, світанок скоро. Навіть після найсильнішого дощу та урагану, хмари розходяться і з’являється веселка. Я бажаю вам всього найкращого!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!