fbpx
життєві історії
Юстинці не було й року, як Ігор прийшов додому, спакував свої речі і пішов. – Я не думав, що закохаюсь колись, як хлопчисько. Вибач, але не можу проґавити своє справжнє щастя. – Як я викарабкалась тоді, один Господь знає. З того часу минуло десять років. Я вийшла заміж. В нас з Нестором є спільний синок. І все б добре, та недавно Ігор з’явився на нашому порозі

Юстинці не було й року, як Ігор прийшов додому, спакував свої речі і пішов. – Я не думав, що закохаюсь колись, як хлопчисько. Вибач, але не можу проґавити своє справжнє щастя. – Як я викарабкалась тоді, один Господь знає. З того часу минуло десять років. Я вийшла заміж. В нас з Нестором є спільний синок. І все б добре, та недавно Ігор з’явився на нашому порозі.

Ігор кинув мене з маленькою дитиною на руках, Юстині тоді навіть рочок не виповнився. В один день зібрав речі і пішов, сказавши, що зустрів кохання всього свого життя.

– Я не думав, що закохаюсь колись, як хлопчисько. Вибач, але не можу проґавити своє справжнє щастя.

Це було так несподівано, що я ще рік не могла прийти в себе, у мене був такий стан, що годі й описати.

Через два роки я зустріла Нестора, завдяки йому я впоралась з цим станом. Зараз у мене прекрасна сім’я, є син від другого шлюбу, донечці Юстинці недавно ювілей в ресторані відсвяткували. Вже десять – геть доросла.

У неї з моїм чоловіком чудові стосунки, він її любить, як рідну, а вона навіть не знає, що це не її рідний батько. Тоді колишній чоловік з нею не спілкувався, аліменти не платив, і ми вирішили, що вона маленька, його зовсім не пам’ятає, так навіщо їй знати і переживати, що у неї не рідний батько.

Все було добре, поки недавно не з’явився мій колишній чоловік, щось там у нього не склалося з особистим життям, і він вирішив, що можна повернутися назад.

Те, що я можу бути вже не вільною, адже стільки часу минуло, йому і в голову не прийшло, навіть навпаки, дуже здивувався цьому.

– Я й подумати не міг, що тебе з дитям на руках хтось заміж візьме.

Тепер він став мене ревнувати, каже, що розповість все Юстинці, що він її справжній батько, а це чужий дядько.

Я не хочу, щоб донька переживала через це, прошу його, не псувати мені і дитині життя, адже він сам пішов від нас. Я намагаюся не показувати йому свого занепокоєння, кажу йому, що це нічого не змінить, якщо навіть дочка і дізнається все, тоді я їй розповім, як він кинув її маленьку.

Приховати від Нестора свій збентежений стан я не могла, він бачив, що я постійно засмучена, задумана. Довелося розповісти правду.

Дякувати Богу, він мене заспокоїв,

– Навіть якщо і дізнається Юстинка правду, то в тому немає нічого поганого. Вона вже не маленька дівчинка, зможе зрозуміти, все одно коли-небудь доведеться їй про це розповісти.

Але все таки він вирішив поговорити з моїм колишнім чоловіком, і я навіть не здивувалася, коли той попросив у нас грошей, в обмін на мовчання.

Ми відмовили, тепер вирішуємо підготувати дочку і розповісти їй все самі. Чим це закінчиться, не знаю, але дуже переживаю.

Можливо тут є люди, які знають, як це правильно зробити, щоб не нашкодити дитині.

Дуже хвилююсь, як вона прийме цю ситуацію.

Фото ілюстративне – image.freepik

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook