fbpx

З 23 березня життя цих 3 знаків Зодіаку зміниться назавжди: Сатурн щойно залишив Водолій, і тепер, коли Плутон починає своє правління там, він продовжить там, де зупинився володар часу та карми!

З 23 березня життя цих 3 знаків Зодіаку зміниться назавжди: Сатурн щойно залишив Водолій, і тепер, коли Плутон починає своє правління там, він продовжить там, де зупинився володар часу та карми!

Скорпіон

Як Скорпіон, ви належите до категорії постійних знаків, представляючи важливу енергію, яку ви привносите в життя та всесвіт навколо вас. Ці знаки вважаються виконавцями або працівниками Зодіаку, оскільки ви закінчуєте те, що починають кардинальні знаки.

У цьому випадку Плутон у Козерозі справді щось почав, але від вас та інших із сильною фіксованою енергією залежить, щоб це сталося. Це також означає, що хоча у наступному розділі у вас є багато свободи, вам доведеться працювати, щоб усе це відбулося. Сатурн щойно залишив Водолій, і тепер, коли Плутон починає своє правління там, він продовжить там, де зупинився володар часу та карми.

Плутон відкриває та трансформує, але ніякі зміни неможливі, якщо ви не засвоїли урок того, чому все було або є таким, яким воно є.

Ось тут і вступає в гру Сатурн. Енергія Водолія керує вашим четвертим будинком, який є частиною вашої натальної карти, яка керує зціленням, корінням, сім’єю та домом, тому ви можете очікувати, що це буде частина вашого життя, де очікуються найбільші зміни.

У цьому розділі вашого життя ви зробите те, що справді відповідає вам, але також стане позитивним кроком для колективу чи навіть для тих, хто бере участь у вашому житті. Можливо, вам доведеться з’ясувати це по ходу, але якщо ви усвідомлюєте уроки, які є частиною цього процесу, ви знайдете більше свободи та зцілення в цьому процесі.

Водолій

Ви не тільки фіксований знак, як Скорпіон, Лев і Телець, але Плутон також рухається через ваш перший будинок і ваш власний знак протягом наступних двадцяти років. Звичайно, це вплине на вас, але не потрібно цього боятися. Сатурн щойно завершив свій період у вашому знаку, який був спрямований на те, щоб допомогти вам дізнатися, що є причиною ваших обмежень, щоб ви дійсно могли скласти багато маленьких шматочків вашої кармічної головоломки.

Це дозволило вам перетворити себе та своє життя на усвідомлення того, що ви не господар своїх рaн, а найкраща версія себе, що розвивається. Зараз Плутон щойно завершив свій транзит через Козеріг, торкнувшись вашого дванадцятого будинку, і тепер готовий перейти у ваш перший будинок.

Плутон у Водолії допоможе вам взяти те, чого навчив вас Сатурн, і побудувати щось стійке у собі та своєму житті.

Перший будинок у вашій карті народження представляє ваше самопочуття, ваші переконання, ваші потреби і навіть ваші бажання. Отже, Сатурн допоміг вам вилікуватися, щоб по-справжньому пізнати, ким ви є насправді, і тепер Плутон тут, щоб допомогти вам продовжити вашу трансформацію, щоб стати тією версією себе, якою вас хоче бачити майбутнє.

Це важливий розділ вашого життя, який не можна поспішати, але яким потрібно насолоджуватися, навіть якщо він приведе вас у найнесподіваніші місця.

Лев

Як Водолій і Скорпіон, ви один із діячів Зодіаку. Фіксовані знаки Всесвіту завжди мають особливе завдання в цьому житті, але для вас це стосується надзвичайно романтичної частини вашого життя. Будучи Левом, Водолій керує вашим сьомим будинком, тобто сценою стосунків у вашому житті.

Усі проблеми з романтикою, коханням і стосунками означають, що вам завжди судилося вибрати нетрадиційний шлях. Як знак зодіаку, відомий своїми інноваційними та бунтарськими способами, навіть якщо ви пробували традиційні стосунки, як би вони не були визначені, вони ніколи не спрацювали.

Але той факт, що ви змогли створити бажані стосунки, частково відбувся завдяки тому, що ви відчули, що справді можете жити своєю правдою.

Прямо зараз енергія Овна активує ваш дев’ятий дім удачі та достатку, тому, коли Плутон робить свої перші кроки у Водолія, вам потрібно бути більш впевненим у своїй правді, особливо коли справа стосується ваших романтичних стосунків.

Коли ви розумієте, що ваше життя — ваше і що нікого не хвилює, що ви робите, ви нарешті даєте собі свободу бути і жити так, як ви справді хочете. І саме це приносить ваше романтичне життя найбільше задоволення.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page