fbpx

З 3 по 9 квітня гороскоп для цих 3 знаків Зодіаку обіцяє бути ідеальним: Меркурій, який керує мовою та спілкуванням, зіграє важливу роль в успіху цього тижня, оскільки нас супроводжує вузол у з’єднанні з Меркурієм, а також союз Меркурія з Марсом

З 3 по 9 квітня тижневий гороскоп для цих 3 знаків Зодіаку обіцяє бути ідеальним: Меркурій, який керує мовою та спілкуванням, зіграє важливу роль в успіху цього тижня, оскільки нас супроводжує вузол у з’єднанні з Меркурієм, а також союз Меркурія з Марсом

Протягом тижня з 3 по 9 квітня 2023 року ми будемо благословенні кількома транзитами, які дуже надихають з точки зору нових думок та ідей на майбутнє. Протягом цього тижня ми не будемо сильно розчаровуватися, і незалежно від того, досягнемо ми своїх цілей чи ні, ми завжди почуватимемося більш позитивними та продуктивними; ми справді маємо цілі, і за допомогою кількох дуже підбадьорливих транзитів ми можемо почуватися менш цілеспрямованими та більш зацікавленими в самому житті.

Цього тижня ми матимемо з’єднання Венери та Урана та повний місяць у Овні, що принесе нам купу хвилювань. Ми можемо бути здивовані нашим власним почуттям веселощів і спонтанності; ми захочемо спробувати нові речі. Почуття пригод буде сильним для деяких знаків Зодіаку, тому не варто дивуватися, якщо раптом ви робите те, чого ніколи раніше не робили.

Оскільки на нас впливатиме місяць у Леві разом із Меркурієм у Тельці, ця енергія також може бути непередбачуваною та імпульсивною, тому важливо залишатися на землі та враховувати наслідки своїх дій.

Меркурій, який керує мовою та спілкуванням, зіграє важливу роль в успіху цього тижня, оскільки нас супроводжує вузол у з’єднанні з Меркурієм, а також союз Меркурія з Марсом.

Ці два транзити зведуть нас на ноги, а це означає, що ми будемо усвідомлювати, що ми робимо та говоримо. Якщо виникне суперечка, ми легко з’ясуємо всі проблеми. Новий місяць, новий ти!

Три знаки зодіаку та асценденти з найкращими тижневими гороскопами на 3-9 квітня 2023 року

1. Овен

Для вас, Овен, це ідеальний час, щоб прийняти свою індивідуальність і піти на ризик в гонитві за своїми пристрастями. Довіряйте своїй інтуїції та будьте відкритими до несподіваного, і ви можете бути приємно здивовані тим, що розгорнеться.

Ви знаєте, що ви мрієте про великі мрії та дуже мало боїтеся втілити ці мрії в життя, і протягом цього тижня здається, що зірки практично зійшлися саме для вас.

Хоча ви відомі як воїн зодіаку, ви використовуватимете свої “військові” навички таким чином, щоб справити враження на людей, а не змусити їх захищатися.

У вас є природна чарівність, яка допоможе вам повідомити те, що, на вашу думку, важливо знати іншим. Цього тижня ви будете більш корисні та добрі, і вас будуть хвалити та робити компліменти як за ваш інтелект, так і за вашу мудрість.

2. Близнюки

Меркурій буде мати великі розміри і матиме дуже сильний вплив на вас, Близнюки. Ви сильно бажатимете змін і хвилювань у ваших стосунках і соціальному житті.

Ви знаєте, що єдиний спосіб дістатися з точки А в точку Б – це спілкування, тому що ви бачили, як брак спілкування зіпсував усе у вашому житті.

Ви готові звільнитися від рутини й обмежень і досліджувати нові можливості, і ви побачите, що багато з них доступні для вас. Квітень дуже впливає на вас, Близнюки, і, як ви побачите, цей місяць — час, коли ви покращите своє життя.

Цей місяць завжди був для вас надихаючим і корисним, і цей тиждень розпочнеться позитивно. Це може бути час для встановлення несподіваних зв’язків з людьми, які поділяють ваші пристрасті та інтереси. Спонтанність стане ключем у вашому житті. Не стримайтеся.

3. Лев

Прилив сили буде настільки всеосяжним, що ви можете відчути себе богом.

Цього тижня ви будете залучені до чогось, що використовує ваші таланти, і найприємніше те, що вас хвалитимуть і обожнюватимуть за ваш внесок.

Пам’ятайте про свої імпульси та намагайтеся не приймати необдуманих рішень, які можуть мати довгострокові негативні наслідки.

Це хвилююче відчуття, яке дає вам транзит, подібний до вузла Марса або Меркурія, Сатурна, може спонукати вас робити більше справ, ніж вам призначено, але майте на увазі, що від вас нічого не приховано; вам просто потрібно працювати заради того, що ви хочете… але робота буде веселою та захоплюючою.

Цей тиждень буде здебільшого пов’язаний з роботою та спілкуванням, і ви побачите, що це буде дуже насичений тиждень.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page