fbpx
життєві історії
З багатством і забезпеченістю все якось не складалося. Одного прекрасного день мій чоловік знайшов сайт-аукціон з марками. Приголомшливо те, що постійно поповнюючи свої альбоми новими зразками, він не брав з сімейного бюджету ні копійки. Мало того, почали купуватися цікаві й потрібні для господарства речі, як то світильник, акваріум, соковижималка. Те, що жінок дуже радує! Мені довелося «допитати» свого благовірного з пристрастю, де і яким чином він це робить. Все виявилося просто

Питання грошей зараз практично для кожної родини дуже актуальне і насущне. Хто повинен заробляти більше, чоловік або дружина? З цього приводу досі купа суперечок.

Наша родину теж не оминула ця проблема. Років десять тому чоловік заробляв настільки багато, що можна було легко купити однокімнатну квартиру. Квартиру, звичайно ж не купили, зате як в казці – всьому рано чи пізно настає кінець. Нашому благополуччю він теж прийшов. Всі етапи – від того, що їсти нема чого, і дітей одягнути нема в що – ми пройшли.

І якщо ті ж десять років тому я працювала чисто собі на втіху вільним і незалежним викладачем, то далі довелося навчитися і мовчати, і красиво посміхатися на відверте хамство. Часто замислювалася, а навіщо мені чоловік, який не тільки не приносить грошей, а не хоче їх заробляти? Його залізний аргумент – не п’ю, не гуляю – не приводив до бажаного благополуччя.

Філософствувати про те, що краще хоч якийсь чоловік ніж ніякого, довго не довелося. Згодом все як то владналося, він знайшов роботу, продав машину, яка вічно ремонтувалася, малі вже стають помічниками і не вимагають стільки турбот. Але ось з багатством і забезпеченістю все якось не складалося.

Одного прекрасного день мій чоловік знайшов сайт-аукціон з марками. Приголомшливо те, що постійно поповнюючи свої альбоми новими зразками, він не брав з сімейного бюджету ні копійки. Мало того, почали купуватися цікаві й потрібні для господарства речі, як то світильник, акваріум, соковижималка.

Те, що жінок дуже радує! Я з гордістю можу стверджувати – я справжня жінка! Мені довелося «допитати» свого благовірного з пристрастю, де і яким чином він це робить. Все виявилося просто.

Він проаналізував запити і пропозиції покупок і побачив, що більшості учасників потрібна специфічна упаковка або футляр (перепрошую, я до кінця так і не розібралася). Потім знайшов у нас в місті спеціальний магазин і, продаючи ці штуковини, заробляв собі на марки і на господарство. Молодець! Тепер я, як справжня дркжина-пилка, мрію що б в його хобі увійшов моя одяг. Жартую звичайно ж, але насправді я дуже рада, що грошове питання не зруйнувало нашу сім’ю!

Передрук без гпосилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page