fbpx
життєві історії
З чоловіком Богданом ми разом три роки, але і досі чоловік постійно згадує свою колишню дівчину. Мені неприємно, що він часто говорить про неї і розповідає, де вони були разом, куди їздили відпочивати. Мені прикро, але я не хочу з ним сваритися і ніколи не робила йому зауваження. А посварили нас гроші. Я відразу так вирішила, що гроші у нас будуть у кожного свої. Його мама сказала, що поклавши гроші в банк на депозит, можна ще заробити на відсотках

З чоловіком Богданом ми разом три роки, але і досі чоловік постійно згадує свою колишню дівчину. Мені неприємно, що він часто говорить про неї і розповідає, де вони були разом, куди їздили відпочивати. Мені прикро, але я не хочу з ним сваритися і ніколи не робила йому зауваження.

Але посварилися ми не через це, а через гроші. Я відразу так вирішила, що гроші у нас будуть у кожного свої.

На ведення господарства ми складаємося, хоча Богдан заробляє більше за мене і купує часто продукти за свої гроші, і в кіно або кафе він теж мене запрошує, дарує подарунки. Щороку ми відкладаємо гроші на відпустку, і цей рік не став винятком, але виникли розбіжності, де зберігати гроші.

До цього гроші завжди лежали вдома, а тепер його мама сказала, що поклавши гроші в банк на депозит, можна ще заробити на відсотках, що зайвим не буває. Та й витратити буде менше спокуси, якщо гроші не вдома.

Я відмовилася від цієї ідеї, а Богдан свої відніс в банк, послухався свекруху, а на мене образився, що я його не послухала.

Він не може зрозуміти, що я ніколи не мала справи з банками, не брала там кредити і не віддавала свої гроші, і для мене спокійніше, коли збереження лежать удома. Тим більше, що якщо я на щось збираю, то ніколи звідти не беру, а навіть навпаки, намагаюся десь заощадити, щоб більше відкласти. І ще я дуже хочу на море, тож витрачати точно не маю наміру свій запас. Не розумію, на що тут ображатися і чому я не повинна мати свою точку зору, а слухатися чужих порад, зокрема, робити так, як говорить свекруха? Просто аби догодити їй і чоловікові?

Автор: Катерина

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page