fbpx
життєві історії
З чоловіком ми завжди вели активне, насичене життя, але при цьому мріяли про дитину, так що коли я завагітніла в нашій родині було справжнє свято – ми з Миколою будували дуже райдужні плани. Я уявляла, як моє рожевощоке диво сопе в ліжечку, а я, як мадонна, схиляюся над ним. Та дійсність трохи скоригувала наші очікування

З чоловіком ми завжди вели активне, насичене життя, але при цьому мріяли про дитину, так що коли я завагітніла в нашій родині було справжнє свято – ми з Миколою будували дуже райдужні плани. Я уявляла, як моє рожевощоке диво сопе в ліжечку, а я, як мадонна, схиляюся над ним. За матеріалами

Дійсність трохи скоригувала наші очікування – донька народилася не дуже здоровою і перші півроку не дуже-то нагадувала ангелика. Вона мало спала і багато плакала. Ми регулярно спілкувалися з лікарями і робили все можливе, щоб малятко зміцніло. Рік безвилазно просидівши дома, я відчувала себе матір’ю героїнею.

За плечима інститут, певний досвід, успішна кар’єра, насичене життя, і щастя, яке відчуваєш від спілкування з малюком, ні з чим не порівняти. Микола працював за десятьох, щоб ми з Катрусею ні в чому не знали відмови. Правда, по дому він мені допомагав, хоча й часу у нього на це особливо не було, так що я його не звинувачувала. Але і він би міг увійти в моє становище, а не висловлювати свої невдоволення з приводу розкиданих по квартирі речей і наспіх приготовленої вечері з напівфабрикатів. Що мене дратувало, так це його підняті брови.

Я поспішно говорила: «Давай, пельменів зваримо». Чоловік зітхав. Та ще іноді згадував, які я раніше готувала борщі, м’ясні запіканки і сирники. В один зовсім не прекрасний день я обурилася: «Чим ти незадоволений? Тобі смакоту подавай? ». Микола образився і заявив мені: «Я працюю, як віл. І немає нічого дивного в тому, що я хочу ввечері прийти в чисту квартиру і повечеряти ».

Я здійнялася ще більше: «Тобі, напевно, здається у тебе найскладніша робота, а я тут цілий день байдики б’ю. Спробував би кілька днів провести в моїй шкурі, а я б на тебе подивилася ». Микола, не підвищуючи голос, спокійно сказав те, що мене добило: «Можливо, ти забула, але я кілька разів залишався з Катрусею на цілий день. І нічого особливо страшного і непосильного в домашньому господарстві я не помітив, вже вибач! ».

Чути це було страшенно прикро. Я розплакалася, грюкнула дверима і вийшла на вулицю. З цього дня атмосфера в нашому будинку поступово почала загострюватися. Несподівано у мене з’явилася можливість один раз в тиждень ходити на роботу. Все складалося якнайкраще, я могла вдихнути трохи повітря забутого вільного життя, а дитина отримувала можливість переключитися з вічно мелькаючої перед очима мами.

Ми домовилися, що допомагати нам буде свекруха. Але, не встигнувши насолодитися першою радістю, я зрозуміла – закон підлості, здається, був придуманий спеціально для мене. Свекруха подзвонила і сказала, що злягла з температурою. Коля погодився зателефонувати на роботу і взяти відгул.

Вранці я дістала забуті туфлі на підборах, одягла їх, походила по кімнаті і зняла. Коли всі рекомендації були підготовлені, список заборонених для дитини продуктів прикріплений до стіни, а розетки закриті, я поцілувала сім’ю і вийшла з дому.

Читайте також:СТАЛИ ГОТУВАТИСЯ ДО ВЕСІЛЛЯ – ВИБРАЛИ РЕСТОРАН, А ПОТІМ І МЕНЮ. ЗАМОВИЛИ У ВІДОМОГО ЮВЕЛІРА ОРИГІНАЛЬНІ ОБРУЧКИ, В КРАЩІЙ КОНДИТЕРСЬКІЙ – ТОРТ. ЗНАЙШЛИ КРАВЦЯ, У ЯКОГО РУКИ РОСТУТЬ ЗВІДТИ, ЗВІДКИ ПОТРІБНО. НАРЕЧЕНИЙ І НАРЕЧЕНА В ЕЙФОРІЇ, РОДИЧІ В ПРИЄМНИХ КЛОПОТАХ, ГОСТІ РОЗЩЕДРЮЮТЬСЯ НА ПОДАРУНКИ. НІЧОГО НЕ ВІЩУВАЛО ТОГО, ЩО ЦЕ ВЕСІЛЛЯ НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ

Назад поверталася вже втомлена і голодна. Хотілося скоріше обійняти сім’ю, що-небудь проковтнути і впасти на диван. Не встигнувши відкрити двері, я з радістю почула дитячий сміх. Коли увійшла в квартиру, як ви думаєте, про що я подумала в першу чергу? «Ну чому в кімнаті такий страхітливий бардак? Адже сиділи ж цілий день вдома, невже не можна було трохи прибрати ».

Але я знайшла в собі сили розцілувати дочку і чоловіка. Микола тут же став розповідати, як Катерина ні в яку вдень не хотіла спати, як вивалила на підлогу всі кухонні каструлі і сковорідки, як розмалювала фломастерами стіну в дитячій.

Чоловік запропонував нагодувати мене пельменями, а мені хотілося плакати від голоду і образи.

Ну добре хай пельмені, але можна було їх уже почати варити. Навіть стіл після обіду не протерли. І тепер замість того, щоб сісти і розслабитися, я була змушена відразу підключитися до домашніх справ.

З тих пір пройшло багато часу, і я працюю вже на всю котушку. Але в ті дні, коли чоловік повертається додому пізніше мене, намагаюся все-таки навести в квартирі порядок і накрити на стіл. Я тепер добре розумію чоловіків.

Фото ілюстративне, з вдкритих джерел

facebook