fbpx
життєві історії
З дружиною ми прожили разом 16 років. І ось вона поїхала з дітьми та сестрою на курорт, а я не зміг, дуже зайнятий був на роботі. Там, у Туреччині, у дружини стався роман з чоловіком, на 10 років молодшим за неї. Я допоміг її подолати всі труднощі, а потім подав на розлучення. Діти і рідня мене не розуміють, але я можу пояснити

З дружиною ми прожили разом 16 років. І ось вона поїхала з дітьми та сестрою на курорт, а я не зміг, дуже зайнятий був на роботі. Там, у Туреччині, у дружини стався роман з чоловіком, на 10 років молодшим за неї. Я допоміг її подолати всі труднощі, а потім подав на розлучення. Діти і рідня мене не розуміють, але я можу пояснити.

З дружиною ми прожили разом 16 років. І ось вона поїхала з дітьми та сестрою на курорт, а я не зміг, дуже зайнятий був на роботі. Там, у Туреччині, у дружини стався роман з чоловіком, на 10 років молодшим за неї.

Продовження тривало за моєю спиною. Я спочатку нічого не міг зрозуміти, дружина стала сама не своя, ми її не впізнавали, вся рідня була стривожена.

Вона зізналася лише тоді, коли він покинув її. Чоловік виявився шахраєм і викачував з неї гроші, а вона шалено любила. Дружина почала сходити з розуму – буквально! Рік я і рідня витягали її з цього: лікарня, спеціалісти… Витягли. Вона сама вважає, що це гіпноз був і якийсь неприиродній вплив.

Через 3 роки ми розлучилися з моєї ініціативи. Розумієте, дружина – начебто рідна мені людина, дуже близька, стільки разом прожили. І покаялася вона щиро, і пробачив я начебто, але відчув згодом: поруч з нею я не щасливий. Зрозумів, що життя у мене одне, іншого не буде і я хочу дожити його щасливо або спокійно, і робити чогось заради дітей не варто, зберігати вже нічого.

Колишня дружина зараз почуває себе нормально, вона сама, але допомагає активно донці з онучкою.

В моєму житті є жінка, але одружуватися я, напевне, більше не збираюся. Це людина для душі, разом провести вихідні, відпочити. Мені здається, в мене вже не той вік, щоб створювати нову родину. А там – час покаже.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook