fbpx
життєві історії
З Галиною мене познайомили співробітники. Вона з першої зустрічі полонила моє серце. Я не думав довго, і вже через пів року ми відгуляли весілля. Все було чудово, поки я випадково не прочитав переписку в одній із соціальних мереж. Згодом все стало підтверджуватися. І коли мені в приват написав той самий Вася, я все зрозумів. Того ж дня я вказав Галині на двері. Але питання це не вирішило

З Галиною мене познайомили співробітники. Вона з першої зустрічі полонила моє серце. Я не думав довго, і вже через пів року ми відгуляли весілля. Все було чудово, поки я випадково не прочитав переписку в одній із соціальних мереж. Згодом все стало підтверджуватися. І коли мені в приват написав той самий Вася, я все зрозумів. Того ж дня я вказав Галині на двері. Але питання це не вирішило.

Ви й уявити собі не можете, але одного прекрасного дня я став батьком. Спершу у мене був ступор, потім він змінився на роздратування.

Я впевнений, що ця дитина не має до мене жодного відношення.

Ми з Галиною одружилися пару років назад. Я досить прискіпливо вибирав дружину, я хотів раз і на все життя. У мене було кілька критеріїв – дівчина повинна мати вищу освіту, вміти готувати, мати постійну роботу, вона повинна бути менш-більш моєю ровесницею.

Також дівчина повинна бути симпатичною, мені не обов’язково потрібна була красуня, чи модель, але стежити за собою вона повинна.

Я в свої 34 роки вже був заступником директора на одному великому технічному підприємстві. Пристойно заробляв, вже мав квартиру і автівку, міг похвалитися хорошою фігурою і симпатичним личком. І найголовніше – був готовий до сім’ї і дітей.

З Галиною мене познайомили співробітники. Ефектна дівчина відразу потрапила в моє серце. Вона була дуже красива, струнка, і, як і я, займала високу посаду в одній великій компанії. Смачно готувала, займалася спортом і була моєю ровесницею.

Я закохався в дівчину без пам’яті. Мені навіть здавалося, що в ній немає недоліків. Через пів року відносин я зробив Галині пропозицію руки та серця. Ми зіграли красиве весілля, з’їздили у весільну подорож і почали замислюватися про дітей.

Але виявилося, що Галина ще не порвала всі зв’язки з колишнім хлопцем. Спочатку я знайшов їх милу переписку в соціальних мережах. Потім друзі натякнули що бачили Галю в кафе з якимось молодим чоловіком. А потім і зовсім колишній хлопець Галини Вася, написав мені в приват, що вони з Галиною знову разом і вона просто боїться зізнатися у всьому мені.

Я не став мовчати, і просто запитав: правда чи ні?

– Так – відповіла Галя.

Тоді я зібрав всі речі дружини і виставив за двері. Жили ми в моїй квартирі і спільного майна у нас не було. Потім я подав на розлучення і все закінчилося.

Майже через рік я дізнався, що колишня дружина стала мамою, і що найбільше мене здивувала, Галя в графі вказала мене батьком.

Я впевнений, що дитина не моя, адже Галина весь час крутила шури-мури за моєю спиною. Тим більше, коли я тільки про все дізнався, то ночував окремо у вітальні. Тому впевнений, що дитина не моя.

Але ж платити аліменти доведеться мені. Ніхто ж не буде нічого виясняти. Звичайно, я не буду утримувати чужу дитину. Зараз я приходжу до тями, консультуються з юристами і намагаються оспорити батьківство. У свою чергу Галина наполягає, що дитина моя і крапка.

Каже, що дізналася про “це чудо” коли я вказав їй на двері. І нічого не говорила мені про дитину, тому що була ображена на мене.

Що ви думаєте з цього приводу? А то голова йде обертом.

Ох я і вляпався… А так хотілося раз і на все життя…

Фото ілюстративне – media.propertygroup

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook