fbpx

З Максимом мене познайомила недавно подруга. Хлопець мені сподобався. Позитивний такий, має свій невеличкий бізнес. І от минулого тижня ми пішли на наше перше побачення, Максим запросив у ресторан. А на завершення подарував гаманець, і це мене збентежило

З Максимом мене познайомила недавно подруга. Хлопець мені сподобався. Позитивний такий, має свій невеличкий бізнес. І от минулого тижня ми пішли на наше перше побачення, Максим запросив у ресторан.

До цього побачення ми спілкувалися, переписувалися не більше тижня. І от домовилися, що підемо на вечерю. Мій новий знайомий слово дотримався і одразу ж призначив зустріч у ресторані.

Відразу скажу, що у таких дорогих ресторанах я ще не бувала. Про цей заклад у Києві, “Веранду на Дніпрі” чула лише хвалебні відгуки, але відвідувати такі розкішні заклади мені ще не доводилося.

Я розуміла, що мені потрібно виглядати на всі сто. Вирішила сходити в салон краси та зробити зачіску з мейком. А перед цим перевернула весь гардероб у пошуках улюбленої сукні, яка одягала лише 2 рази на життя.

Максим заїхав за мною на машині, не спізнившись ні на хвилину. Він урочисто вручив мені дуже милий букет квітів, посадив у машину, і ми рушили у бік ресторану.

Найцікавіше те, що ми говорили про все на світі, ніби вже давно знайомі. Я абсолютно не відчувала ніякої незручності.

Вечеря була теж чудова! Ми замовили страви з морепродуктів, а до них середземноморське біле сухе. Одурманена палітрою смаків та ароматів, я не помітила, як наше побачення добігло кінця.

Мій галантний кавалер сплатив наш рахунок, а наприкінці зустрічі простягнув мені невелику коробку з невідомим вмістом: «Це тобі, люба».

Я здивувалася, бо не чекала, що він захоче мені щось подарувати. У коробці був гарний шкіряний і видно, що дорогий, гаманець. Почала швидко згадувати прикмети, пов’язані з такими штучками. Раніше я дуже добре в цьому зналася.

«Приймати в подарунок гаманець слід тільки від людини, яка більш фінансово забезпечена», – спливло в мене в голові. Із цим посперечатися було важко. Але раптом це все одно поганий тон? Скромність узяла гору – і я відмовилася від подарунка. Максим лише мило посміхнувся і сховав коробку. Наполягати він не став.

Після того побачення ми ще кілька разів зустрічалися. Але Макс ніби трохи до мене охолодів. Не розумію, в чому річ. Можливо, він образився через те, що я відмовилася від його подарунка?

Я полізла на жіночий форум за порадою. Дівчатка у коментарях почали говорити, що чоловік просто хотів купити мене цим гаманцем. Інші казали, що він просто щедрий і це його знак уваги й кохання.

Як зрозуміти, на чиєму боці правда? Потребую поради, оскільки Максим мені дуже подобається, і я б хотіла продовжити розвивати з ним стосунки. Але чим я його відштовшнула?

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page