fbpx

З Матвієм ми живемо разом вже 6 років. Коли ще зустрічалися, він познайомив мене з мамою Тетяною Сергіївною. Тільки з мамою! І ще тоді я зрозуміла, що батько у їхній родині не мав ніякого значення. Його роль була – працювати і приносити гроші. Ми зі нею не спілкувалися, Матвій завжди їздив до мами без мене, бо вона його про це попросила. Матвій завжди на боці матері, у всьому. Слухати мою правду він відмовляється. Все почалося пів року тому, коли полинув на небеса свекор. Тетяна Сергіївна ніколи  не працювала, а тут залишилася без чоловіка. Має трьох синів. Усі живуть сім’ями. Спочатку, як лишилася сама, вона ночувала то в нас, то в інших синів. Працювати вона відмовляється хоче, щоб її утримували діти. Ми вирішили, що кожного місяця будемо їй даватиму певну суму

З Матвієм ми живемо разом вже 6 років. Коли ще зустрічалися, він познайомив мене з мамою Тетяною Сергіївною. Тільки з мамою! І ще тоді я зрозуміла, що батько у їхній родині не мав ніякого значення. Його роль була – працювати і приносити гроші.

Ми зі нею не спілкувалися, Матвій завжди їздив до мами без мене, бо вона його про це попросила. Іноді він їздив ночувати до батьків, мені це не подобалося і я не мовчала, а чоловік говорив, що треба відпочивати один від одного.

Отже, про те, що Тетяна Сергіївна мене недолюблює, я знала від початку. Матвій же завжди на боці матері, у всьому. Слухати мою правду він відмовляється.

Все почалося пів року тому, коли полинув на небеса свекор. Тетяна Сергіївна ніколи  не працювала, а тут залишилася без чоловіка. Має трьох синів. Усі живуть сім’ями. Спочатку, як лишилася сама, вона ночувала то в нас, то в інших синів.

Працювати вона відмовляється хоче, щоб її утримували діти. Ми вирішили що кожного місяця будемо давати їй певну суму. Але їй стає мало. Вона купує то паласи, то косметику.

Мене починає це не влаштовувати. До того ж, Тетяна Сергіївна почала чоловікові говорити, що, мовляв, вона така біднесенька, дітям не потрібна.

Я за 6 років дізналася, що мій чоловік все, що у нас вдома відбувається, у всіх подробицях розповідає мамі. У них завжди якісь секретики. Постійно шу-шу й шу-шу. Чоловік купив мені машину і на маму оформив, хоч їжджу і обслуговую автівку я.

Свекруха не любить усіх невісток. Завжди шукає в нас погане. Сама вона дуже не добра людина. Ні з ким не спілкується, подруг у неї немає. А коли я з нею спілкуюся, у мене потім такий тягар і таке неприємне відчуття, наче всю радісну енергію з мене вибрали.

Я хочу одного – просто не перейматися і не звертати уваги на їхні чоловіком стосунки. Але не можу. А почну свої умови виставляти – родині нашій кінець прийде.

Коли моя мама спробувала про чоловіка щось мені сказати, я їй відповіла: “Мамо, це мій вибір шануй його”. А Матвій, виходить, не заступається за мене ніколи, а тільки наказує мовчати. Я вважаю, що не правильно. Він ставить маму вище за свою дитину і свою дружину.

Матвій часто у матері, навіть з нашою 9-місячною донечкою практично не бачиться. Я не можу змусити його бути з дитиною, але мене турбує інше. Навіть коли я недавно захворіла, я йому зателефонувала і попросила приїхати, він сказав, що у матері і що коли приїде – тоді приїде.

Через годину я подзвонила знову і запитала, де він. Матвій відповів – у мами. Там маму він заспокоює, а вдома дружина з дочкою хворіють. Але йому байдуже. Він залишився там і проігнорував моє прохання.

Розлучення Матвій не хоче. І коли від матері приходить починає говорити: я тут все заробив, я тут все купив. Хоча ми робили все спільно і я теж грошима вкладалася в квартиру. І я розумію, що він говорить словами мами.

Допоможіть мені порадами, як не втратити свою сім’ю і не дати свекрусі виграти у цій боротьбі за щастя? Всім заздалегідь вдячна!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page