fbpx
життєві історії
З Оксаною ми мило бесідували на кухні, і я не одразу зрозуміла її підступний “план”. – Ой, Миросю, так твій чоловік красень, а я думала, в такому віці лише за стариганів заміж виходять, – сказала Оксана, коли в порозі побачила мого чоловіка. – Але далі “наступ” був куди гірший. – Ти ж знаєш, я досі не заміжня. Так важко бути одній. Може поділишся своїм щастям?

З Оксаною ми мило бесідували на кухні, і я не одразу зрозуміла її підступний “план”. – Ой, Миросю, так твій чоловік красень, а я думала, в такому віці лише за стариганів заміж виходять, – сказала Оксана, коли в порозі побачила мого чоловіка. – Але далі “наступ” був куди гірший. – Ти ж знаєш, я досі не заміжня. Так важко бути одній. Може поділишся своїм щастям?

***

– Миросю, це ти?

– Оксано, привіт, – раділа я зустрічі з давньою подругою.

– Тебе і не впізнати, пострункішала, покращала, напевно, і заміж вийшла.

– Так, два роки тому. Дякую за компліменти. Ти-то сама як?

– Так як-не-як, все так же. Робота, вічна самотність, і один пухнастий кіт. Підемо, посидимо, поговоримо?

І ми посиділи. Довгенько сиділи, нам було що згадати. Досхочу наговорившись, ми обмінялися телефонами, і вирішили підтримувати зв’язок.

Оксана передзвонила на наступний день, вже уже сильно їй хотілося познайомитися з моїм чоловіком.

У мене були інші плани на вечір, але не відмовляти ж подрузі. Оксану було не впізнати. Якщо вчора вона була в звичайних джинсах і футболці, то зараз прийшла додому в коротенькій сукні.

Я покликала її на кухню, Івана все одно поки вдома не було.

– Нічого собі, у тебе хороми!

– Та облиш ти, просто косметичний ремонт зробили.

– А ось в моїй квартирі років 20 вже ремонту не було. Все ніяк грошей не заощаджу. Пощастило тобі з чоловіком.

– Не приховую, пощастило.

Тоді я ще не була в курсі, що такої не прикритої заздрості треба надзвичайно серйозно боятися. Поки ми говорили на кухні, чоловік повернувся з роботи. В останній момент я встигла його попередити, що у нас будуть гості, і попросила забігти до супермаркету і купити торт.

– Так, і чоловік у тебе красень! Я-то думала “папіка” знайшла, а тут модель.

Іван зніяковів. А я була дуже засмучена нескромною поведінкою подруги. Сіли за стіл, подруга інтенсивно почала “заливати” до мого чоловіка.

Викотила на стіл все своє “багатство” з кофти, і давай згадувати історії з молодості, де я виглядала далеко не в найкращому світлі.

А про себе вона говорила лише хороше: яка вона молодець і розумниця, і працює, і навчатися не припиняє і все у неї в житті ладиться, лише ось серце ніким не зайняте, і це її дуже засмучує. Іван, здавалося, почав їй відповідати взаємністю.

Вина їй підкине, салату підкладе.

– Ні, ні, я після 6 не їм, однак добре, раз ви наполягаєте, покладіть трошки. Надіюсь, моїй фігурі це не зашкодить.

– Оксано, у вас чудова фігура. Я не зрозумію, чого ви так переживаєте, – муркотів їй у відповідь Іван.

Я себе в цей час не бачила, але, впевнена, була просто яскраво-червоною.

– Іване, а може ми потанцюємо?

Тут я вже не змогла втриматися, і повела її на кухню.

– Ти що твориш?

І вони пішли. Ось так просто взяли і пішли. Я, звичайно ж, відразу в сльози. В голові розігруються найгірші варіанти. Як вона могла? Як він міг?

Коли я вже подумки переїжджала назад до батьків, на телефон приходить смс:

– Люба, не переживай. Я лише подругу твою в таксі посаджу, і щоб після цього нахабства ноги її в нашому домі більше не було!

Людоньки, який у мене чудовий чоловік! Він все зрозумів, і вирішив підіграти. Практично через 5 хвилин він уже повернувся додому з величезним букетом троянд. Наша сім’я вистояла…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page