fbpx
життєві історії
З першого дня нашого сімейного життя ми живемо з батьками. Дуже б хотілося жити окремо, адже інколи у нас бувають конфлікти й ми не до кінця розуміємо один одного, але матеріально це просто нереально. Дов­гий час це дуже пригнічувало мене, але одного дня я подивилась на цю проблему з іншого боку (народна муд­рість каже: «Не можеш змінити ситу­ацію — зміни відношення до неї»).

Мені — 32 роки, чоло­віку — 34, маємо двох діточок. Донька Насту­ся (13 років) перейшла у 8-й клас, займається в художній школі, вивчає англійську мову. Синок Євгеній (4 роки) ходить до дитячого садка, ніяк не припинить хворіти, але садочок йому дуже по­добається: в ньому він вчиться читати, рахувати, логічно мислити та спіл­куватись з однолітками.

З першого дня нашого сімейного життя ми живемо з батьками. Дуже б хотілося жити окремо, адже інколи у нас бувають конфлікти й ми не до кінця розуміємо один одного, але матеріально це просто нереально. Дов­гий час це дуже пригнічувало мене, але одного дня я подивилась на цю проблему з іншого боку (народна муд­рість каже: «Не можеш змінити ситу­ацію — зміни відношення до неї»). Джерело

Дідусь і бабуся дуже люблять наших діточок і приділяють їм багато уваги. Дідусь взимку катається з ними на лижах у лісі, а коли снігу немає, то ходить в ТЦ «Караван» на ковзанку. Бабуся готує смачні страви, пече незрівнянні пи­ріжки, допомагає Настусі робити уро­ки, гуляє та грається з Женькою (іноді нам з чоловіком приходиться затри­му­ва­тись на роботі).

Дуже любимо, коли до нас у гості приїздить моя рідна сестра з сином, які живуть за межами України. І тоді наша оселя наповнюється ще більшим го­моном і дитячим сміхом.

А коли всі разом їдемо на дачу — це зовсім свято! На дачі вистачає роботи усім: посадити квіти, овочі, зелень, вирвати бур’яни, полити грядки, щось помайструвати у будиночку, на ставку порибалити, восе­ни зібрати врожай. Вихідні минають швидко, і для нас, веселих, засмаглих, трохи стомлених, але задоволених, піс­ля повернення додому понеділок на роботі стає успішним.

Зі свого досвіду хочу сказати, що, коли я усвідомила, що велика родина — це велике щастя, ми всі стали ще ближче один до одного.

Тому до всіх молодих сімей, котрі живуть з батьками, я хочу щиро звернутись: «Радійте, що у вас є надійні помічники і ваші діти опікуються лас­кою та любов’ю дідусів та бабусь. Низький уклін їм, побажання здоров’я та довгих років життя».

Автор – Росавіцька Ірина

Читайте також: НАШ ДІМ – НАША ФОРТЕЦЯ. ТУТ НАМ МАЄ БУТИ ЗАТИШНО І СПОКІЙНО. А ЦЯ СИЛЬНА МОЛИТВА ЗАХИСТУ ДО ГОСПОДА ЗБЕРЕЖЕ ВАШУ ОСЕЛЮ ВІД ДИЯВОЛЬСЬКОГО ВПЛИВУ І БУДЬ-ЯКИХ НЕГАРАЗДІВ. 

Фото з відкритих джерел

facebook