fbpx
життєві історії
З покупкою житла нам допомогли мої батьки. Тому коли зателефонувала Оксана Павлівна, мама мого чоловіка, і сказала, що її молодший син вступив до університету, і жити хоче в нас, я засмутилася. Ми молода сім’я, до того ж думаємо про дитинку. Дмитро після довгих роздумів відмовив, і свекруха стала надзвонювати мені і казати, що я така-сяка, не хочу увійти в їх становище

З покупкою житла нам допомогли мої батьки. Тому коли зателефонувала Оксана Павлівна, мама мого чоловіка, і сказала, що її молодший син вступив до університету, і жити хоче в нас, я засмутилася. Ми молода сім’я, до того ж думаємо про дитинку. Дмитро після довгих роздумів відмовив, і свекруха стала надзвонювати мені і казати, що я така-сяка, не хочу увійти в їх становище.

Мій чоловік жив раніше у селищі, а я — панночка міська. Він після технікуму приїхав сюди на роботу, і ми познайомилися. Півтора роки ми зустрічалися та вирішили відгуляти весілля.

Дмитро покрив майже всі витрати. Згодом ми купили двокімнатну квартиру, але так вийшло, що ми переробили її в трикімнатну. З покупкою нерухомості нам допомогли мої батьки.

Через рік ми подумали про поповнення. Я почала шукати варіанти, як облаштувати дитячу, замовляти шпалери, але раптом зателефонувала свекруха та повідомила, що її молодший син їде до нас. Мовляв, йому в такому віці вже не хочеться жити під контролем батьків, і він хоче волі.

Денис вже навіть документи подав до якогось університету, щоб усі думали, що він вчитися зібрався. У гуртожитку він жити не хоче.

Мовляв, надто мало місця та багато людей. А у нас, бачите, три кімнати, та й нагляд буде за юнаком цілодобовий.

Я одразу сказала Дмитру, що не збираюся йти на поводу у його родичів. Молода сім’я з дитиною має жити окремо. Він нам заважатиме однозначно. У нас свої плани та свій режим, навіщо нам третій зайвий у нашій родині?

Я буду в ролі слуги, адже він звик жити на всьому готовому. Я на таке не підписувалася!

Якби він тимчасово збирався жити з нами, я б ще промовчала, але ж терміни ніхто не називає. Не факт, що він після університету захоче на орендовану квартиру, чекатиме, доки батьки не куплять нерухомість.

Дмитро відмовив матері. Оксана Павлівна почала мені телефонувати і дорікати, що я черства людина. Чоловік нервує постійно, адже його дратує така обстановка. Я не знаю, як правильно вчинити.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!