fbpx
гороскоп
З представниками цих знаків Зодіаку краще не поєднувати своє життя: вони так собі чоловіки, з ними втратите своє “я” і мало шансів на щастя, бо будете у них на 20-му місці

З представниками цих знаків Зодіаку краще не поєднувати своє життя: вони так собі чоловіки, з ними втратите своє “я” і мало шансів на щастя, так вважають астрологи.

На першому місці у цих чоловіків вони самі, потім кар’єра, друзі і розваги і десь на 20 місці тільки взаємини з коханою людиною.

Цих знаків Зодіаку три.

Стрілець

Стрільці – це незалежні чоловіки, які навіть не думають про стосунки. Вони наполегливо будують кар’єру, звертаючи уваги тільки на свої бажання і цілі. А ось свобода для чоловіка-Стрільця понад усе. Тому пов’язувати себе шлюбом, тим більше в юному віці, вони не стануть. Якщо ж Стрілець і одружується ближче до 40 років, то не факт, що він буде зразковим чоловіком.

Терези

Ці чоловіки дуже люблять красивих жінок. Чим більше, тим краще. З цього можна зробити висновок, що ви навряд чи будете його єдиною. Неповторною – може бути, але не єдиною. Астрологи переконані, що Терезам складно впоратися зі своєю тягою до прекрасної статі, тому вони будуть постійно зраджувати.

Водолій

Є якісь загальноприйняті правила сім’ї і стосунків, але у Водолія на все своє бачення. Те, що для вас нормально, для них може бути дивно. І навпаки. Якщо ж ви дуже хочете вийти заміж за Водолія, то доведеться гарненько попрацювати і постійно йти на компроміси. Але в таких стосунках ви можете втратити себе. Поміркуйте, перш ніж наважуватися на такий крок з Водолієм.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.