fbpx
життєві історії
З Русланом ми вже два роки разом, але звикнути до цієї його звички, я досі не можу. Невже друзі-сусіди, можуть бути важливіші за дружину? Одного дня я таки не витримала, і як тільки чоловік вийшов за двері, я зателефонувала Василю, а це, до речі, один з його найкращих друзів. Я очікувала різного, але тільки не такого завершення. Не судіть строго

З Русланом ми вже два роки разом, але звикнути до цієї його звички, я досі не можу. Невже друзі-сусіди, можуть бути важливіші за дружину? Одного дня я таки не витримала, і як тільки чоловік вийшов за двері, я зателефонувала Василю, а це, до речі, один з його найкращих друзів. Я очікувала різного, але тільки не такого завершення. Не судіть строго.

***

Щоп’ятниці мій чоловік традиційно йде в гараж щоб поспілкуватись зі своїми, “друзями” з будинку. Я навіть зазвичай називаю її самотня п’ятниця.

В цей день я теж дозволяю собі розслабитися: не готую вечерю, а замовляю їжу, дивлюся свої улюблені мелодрами, можу дозволити собі келих червоного- в загальному теж цілком непогано проводжу вечір.

Після того як Руслан пішов, мені стало нудно і я вирішила подзвонити його другу Васі, щоб він привіз мені суші на вечерю.

Ви нічого такого не подумайте, він просто працює в кафе постачальник суші. Правда сьогодні у нього був вихідний, але він мені не відмовив. Сказав, що привезе їх через годину. Я стала готуватися. Ну не зустрічати ж друга чоловіка з брудною головою і не нафарбована. Треба ж якось справити враження. Тим більше Василь одружений на “сірій мишці”. Хай вже бачить реальну красуню при зустрічі.

Я привела себе в порядок, причесалась, одягла свою червону сорочку, а наверх накинула халат.

Через годину я почула дзвінок у двері.

Навіть серце чомусь закалатало. Дивно.

Василь привіз мені тепленьких ролів. Я розрахувалася. Запропонувала йому посидіти і попити чаю.

Але він відмовився, сказав, що потрібно ще замовлення розвозити. А я як раз замовила суші на дві персони. Думала що він до мене приєднається. Але тепер доведеться чоловіка пригощати, коли прийде. А то мені стільки їх не з’їсти.

Але то що Василь відмовився було дуже дивно.

Дивно… Він же в цей день не працював. Але напевно раз він вийшов, вирішили йому в навантаження ще замовлення накидати.

У підсумку я взяла роли і стала шукати по інтернету якусь мелодраму для перегляду.

Дівчатка, скажіть, а ваші другі половинки мають такі “свої” дні? Бо мене це починає нервувати…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page