fbpx
гороскоп
З сьогоднішнім Молодиком: найближчими днями 4 знаки Зодіаку переживуть головний перелом у своєму житті

З молодиком у січні: найближчими днями 4 знаки Зодіаку переживуть головний перелом у своєму житті

З наближенням сезону Водолія ви, мабуть, відчуваєте потребу вийти із зони комфорту та бунтувати. У цьому сезоні ми будемо сприймати те, що відрізняє вас від інших, а не йти за стадом, навіть якщо це означає йти проти зерна. Оскільки 21 січня Сонце і Місяць зійдуться у Водолії на 1 градусі, кожен буде прагнути змінити ситуацію творчим і божевільним способом, особливо чотири знаки.

Ці чотири постійні знаки зодіаку віддають перевагу послідовній поведінці, і хоча сезон Водолія може здатися непередбачуваним, це знак зодіаку, який не любить занадто далеко відходити від правил. Однак їх модифікація завжди вітається.

Сезон Козерога полягав у дотриманні статус-кво, але оскільки сонце незабаром почне свою подорож через нерухомий повітряний знак Водолія, кожен буде прагнути замінити старі, застарілі структури новими вібраціями.

Оскільки Водолієм керує Сатурн, існує тенденція до структурованості та дисципліни протягом цього сезону, але він виглядає дуже відмінним від Козерога (іншого правлячого знака Сатурна).

Оскільки Водолій є повітряним знаком, існує сильна тенденція думати про нові способи роботи в системі, але іноді систему потрібно повністю переосмислити.

Оскільки Телець, Лев, Скорпіон і Водолій мають цей знак, вплетений у фундаментальні будинки їхніх карт, усі вони зазнають глибокого впливу цієї енергії.

Оскільки 21 січня Сонце та Місяць об’єднаються в цьому знаку, ці знаки зодіаку будуть найбільш заохочені до пошуку нових способів позбутися застарілих справ, щоб звільнити місце для нової та свіжої енергії.

Ось чому Телець, Лев, Скорпіон і Водолій, швидше за все, переживуть переломний момент найближчими днями завдяки січневому Молодику:

Якщо ваш знак зодіаку Телець

21 січня Новий Місяць відкриє інновації у вашому 10-му домі кар’єри та публічного іміджу. Ви дуже дбаєте про те, як вас сприймають на особистому рівні, але коли справа стосується вашого професійного життя, ви за порушення правил.

Зараз настав час використовувати свій голос, щоб відстояти те, у що ти віриш, Телець, навіть якщо тобі доведеться робити це одному. Ви часто є творцем нових тенденцій, і інші обов’язково наслідують ваш приклад.

Якщо ваш знак зодіаку Лев

Після молодика у Водолії ви помітите нові починання у ваших романтичних стосунках і партнерстві.

Зазвичай ви любите грітися в центрі уваги, але коли справа доходить до ваших стосунків, вам потрібен партнер, який розуміє, що вам потрібен простір, щоб сяяти самостійно.

Цей молодик нагадає вам, що вам потрібен партнер, який не буде вас душити, і зараз буде ідеальний час, щоб змінити простір між вами та іншими, а також щоб ваш голос був почутий.

Якщо ваш знак зодіаку Скорпіон

Оскільки цього місяця Сонце і Місяць зійдуться разом, освіжаюча нова енергія досягне піку у вашому четвертому домі дому та сім’ї, запрошуючи вас реорганізувати та покращити цю сферу вашого життя.

Незалежно від того, переїжджаєте ви чи просто робите ремонт, це буде новий час, який буде ідеальним для гармонізації вашого будинку з вашими унікальними смаками та ідеями.

Ви схильні тяжіти до нетрадиційного способу життя за зачиненими дверима, і в цьому немає нічого поганого.

Важливо, щоб у вас був свій власний притулок, схожий на вас, незважаючи на те, що вам може казати традиція.

Якщо ваш знак зодіаку Водолій

Цей новий Місяць пов’язаний із тобою, Водолій, тож будь трохи егоїстом.

Часто вас найбільше не розуміють із знаків зодіаку, і хоча це іноді може змусити вас почуватися дивно, у цей новий час ви будете жити своєю автентичністю більше, ніж будь-коли.

Це буде чудовий час, щоб розпочати новий проєкт або зосередитися на собі, що дозволить вам порушити правило чи два, тому не стримуйтеся. Навіть якщо ви закінчите більше дискутувати, ніж діяти, це буде гарний час, щоб стимулювати свій розум новими видами діяльності та зрушити справу з місця. Ніщо не може зупинити вас.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page