fbpx
гороскоп
З сьогоднішнього дня для 3 знаків Зодіаку починається прекрасний період: ніяких важких часів

З сьогоднішнього дня для 3 знаків зодіаку починається прекрасний період: ніяких важких часів

Астрологи трактують ретроградний Меркурій як оптичну віддачу, яка уповільнює зміни, створює проблеми у спілкуванні та стосунках і змушує людей нервувати. На щастя, ця повільність закінчується 18 січня і приносить хороші новини 3 знакам зодіаку. Тільки тепер 2023 рік може початися по-справжньому!

Кінець ретроградного Меркурія дозволяє декому з вас налагодити своє життя. Астрологи визначили знаки Зодіаку, чиє життя покращиться з 18 січня. Ви один із щасливчиків?

Яким 3 знакам зодіаку життя покращиться після закінчення ретроградного Меркурія?

Меркурій зіграв свою останню гру в покер, перебуваючи в ретроградному стані в середині сезону Козерога. Цей рух, напевно, не раз тряс вас і дестабілізував. Тим не менш, ця ретроградна фаза, яка почалася 30 грудня 2022 року, тепер закінчується 18 січня 2023 року.

Зобов’язання, які ви не змогли виконати? суперечка з родичами чи друзями? Невиправдані конфлікти? Не думайте про це більше! Ваші проблеми нарешті будуть вирішені, просто подивіться на кожну ситуацію окремо… Пониження сірої планети, безсумнівно, залишило деякі підказки, які можуть бути дуже корисними для вас, щоб знову встановити порядок і баланс у своєму житті.

Овен

Поміркуйте над усім, що сталося у вашому житті з початку ретроградного Меркурія, і уважно вивчіть кожну з проблемних ситуацій, щоб знайти правильні рішення. Через цей рух у вас, ймовірно, виникло відчуття, що ви нічого не контролюєте. Але на щастя для вас, дорогі жителі Овна, ви нарешті зможете більш чітко уявляти собі свої цілі та дивитися на певні ситуації, які раніше вважалися складними, під іншим кутом.

Бажання повернути контроль над своїм життям і повернутися на правильний шлях стає все сильнішим і сильнішим. Отже, якщо ви хочете знайти вирішення своїх проблем, ви можете зробити це зараз, поки вас підтримують зірки.

З Юпітером у вашому знаку зодіаку ви відчуваєте, що знову контролюєте свою долю, тож ви можете довести це собі та всім навколо.

Незважаючи на те, що цілі можуть здаватися розпливчастими, а рішення важчими для виконання, не бійтеся, йдіть стрімголов, і вам вдасться досягти неможливого.

Діва

Ймовірно, ви дуже переживаєте, що не встигли виконати певні завдання, пов’язані з вашою роботою. Більше не звинувачуйте себе в цьому, адже з 18 січня ви знову станете більш продуктивними та активними.

У вас більше немає причин почуватися погано. Що стосується вашої професійної ситуації, успіх забезпечений! Ваші зусилля дуже скоро окупляться, і, швидше за все, ви отримаєте значне підвищення або підвищення зарплати.

Дійсно, протягом цього тижня закінчується ретроградність не тільки сірої планети. Але це стосується всіх інших планет! Зараз настав час бути відкритим для нового, сприймати зміни та використовувати кожну можливість, що з’являється на вашому шляху.

Не зволікайте, використовуйте силу небес, щоб досягти успіху. Хоча початок цього року, мабуть, був для вас важким, кінець ретроградів допоможе вам повільно піти вгору.

Скорпіон

Починається новий цикл, радійте дорогі представники знаку Скорпіон! Через Меркурія ви, напевно, не мали сил і часто відчували втому. Це цілком нормально, тому що в ретроградному стані планета спілкування не дозволяє нікому з нас розправити свої крила і сяяти.

На щастя для вас, Скорпіон, починаючи з 18 січня, ви нарешті можете стати більш продуктивними та мотивованими. Кінець цього ретроградного руху додасть вам ентузіазму, надії та сил для досягнення ваших мрій.

Тож зараз ідеальний час, щоб інвестувати у своє майбутнє, не чекайте, поки ви відчуєте, що повністю готові розпочати роботу. Відмовтеся від ідеї досконалості та зробіть усе можливе, щоб досягти успіху, не надто замислюючись. Крім того, ваш минулий досвід допоможе вам вчасно досягти поставлених цілей і вийти з них переможцем.

Сторона серця, від вас залежить, чи спровокувати романтичну зустріч. У будь-якому випадку, зірки дарують вам своє благословення на цю тему.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page