fbpx

З сьогоднішнього дня для цих знаків Зодіаку починається казковий період удачі: Молодик у Козерозі, який відбувся на наших очах, 23 грудня, збігається із закінченням ретроградного ходу астероїда Хірон. Таку можливість не можна упустити!

З сьогоднішнього дня для цих знаків Зодіаку починається казковий період удачі: Молодик у Козерозі, який відбувся на наших очах, 23 грудня, збігається із закінченням ретроградного ходу астероїда Хірон. Таку можливість не можна упустити!

Молодик у Козерозі, який відбувся щойно на наших очах, 23 грудня, збігається із закінченням ретроградного ходу астероїда Хірон. Можливість для певних знаків Зодіаку почати все заново з більшою мудрістю.

Перевірте, чи є ви одним із знаків Зодіаку щасливчиків!

2023 рік незабаром добігає кінця, і немає нічого, як молодик, щоб розпочати нову главу у вашому житті. Все починається від сьогодні, з п’ятниці, 23 грудня, об 11:16 ранку, трансформуючу енергію в астральному небі. Зі свого боку, астероїд Хірон привнесе більше ясності в деякі астрологічні знаки.

Яким знакам зодіаку пощастить 23 грудня?

Уродженці трьох знаків Зодіаку зможуть прийняти нові рішення з 23 грудня. Троє з них матимуть шанс перегорнути сторінку минулого, щоб рухатися вперед на шляху до успіху та самореалізації.

Телець

Телець – перший знак, на який вплине енергія Козерога і кінець відступу астероїда Хірон. Дійсно, станом на 23 грудня цей земний знак побачить значне покращення свого фінансового становища.

Завдяки додатковим грошовим надходженням у вигляді бонусів або річних бонусів він зможе підтримувати збалансований бюджет протягом тривалого періоду.

Таким чином, Хірон, символ мудрості та творчості, принесе Тельцю хороші ідеї для вкладення своїх грошей. Операції з нерухомістю в цей період будуть особливо плідними.

На роботі Тельці зможуть здійснити небувалі вчинки, які підуть на користь як компанії, так і кар’єрі. Його численні зусилля можуть привернути увагу його начальства та клієнтів. До кінця року він отримає за це солідну винагороду.

Йому можуть запропонувати нову посаду з новими повноваженнями та більшою відповідальністю. Тим не менш, цьому трудоголіку доведеться приділяти більше часу сім’ї, зберігаючи баланс між особистим і професійним життям. Це позбавить його від щоденних стресових проблем і завдань, які потрібно виконувати поспіхом.

Козоріг

Козоріг також повинен очікувати глибоких змін у своєму житті, чи то на роботі, чи у стосунках. З молодиком, який припадає на його знак 23 грудня, він матиме всі навички для досягнення своїх цілей і просування в кар’єрі.

Він дозволить захопитися своїм великим прагненням здійснити великий проєкт. Планета Венера також буде сприяти умиротворенню. Якщо йому вдасться позбутися старих образ, Козоріг зможе відновити спілкування з деякими колегами і заручитися підтримкою впливових людей.

Люди з його близького оточення також будуть поблажливі і розуміючі за будь-яких обставин. Цей період також стане можливістю порушити рутину і взяти кілька вихідних. Головне – пережити моменти сімейного спілкування в радості та доброму гуморі.

З боку серця Козоріг буде уважним до потреб свого партнера. Він зможе поговорити з ним і поділитися своїми проєктними ідеями в атмосфері довіри та прозорості.

Риби

Риби також є одним із знаків пошани під час молодика в Козерозі. Таким чином, цей знак зодіаку зможе почати гармонійний період, будь то в професійному чи особистому житті.

Астероїд Хірон збільшить свою креативність у десять разів, щоб перезапустити певні незавершені проєкти. Таким чином, він матиме все необхідне натхнення, щоб визначити пріоритети та націлити найкращі дії на майбутнє.

Незважаючи на певні фінансові труднощі, Риби скористаються цим кінцем року, щоб вжити заходів для покращення та отримання прибутку в 2023 році.

Таким чином, він зможе привітати себе з прогресом, досягнутим цього року, і подумати про нові джерела мотивації. Цей Водяний знак зможе знайти нове захоплення, яке гарантуватиме йому додатковий дохід.

Одне можна сказати напевно, Риби будуть у дуже хорошому оточенні цього року. Таким чином, святкування кінця року стане можливістю відновити діалог з певними людьми в його родинному колі і вирішити давню суперечку.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page