fbpx
гороскоп
З сьогоднішнього дня для цих знаків Зодіаку починається період щастя: Затемнення приведе їх назустріч долі, і що б вони не робили, їм вдасться здійснити всі свої плани!

З сьогоднішнього дня для цих знаків Зодіаку починається період щастя: Затемнення приведе їх назустріч долі, і що б вони не робили, їм вдасться здійснити всі свої плани!

Сьогодні, 25 жовтня, відбулось затемнення в знаку Скорпіон і принесло свої зміни в життя певних знаків Зодіаку. Цей новий цикл ще більше наблизить ці знаки зодіаку до їхніх мрій, а транзит Місяця дозволить їм подбати про себе та бути більш справжніми.

Ця енергія підштовхне знаки Зодіаку працювати над своїми цілями та виходити з рутини. Вони захочуть проводити більше часу наодинці, щоб знайти себе та приділити час собі.

Сонячне затемнення Місяця в Скорпіоні 25 жовтня вплине на певні знаки Зодіаку цього тижня. Це буде чудовий період самоаналізу, який дозволить їм відновити зв’язок зі своїми найпотаємнішими бажаннями. Цей молодик 25 жовтня підштовхне їх розкрити свій потенціал і позбутися заборон суспільства. Затемнення приведе їх назустріч долі, і що б вони не робили, їм вдасться здійснити всі свої плани.

Рак

З цим затемненням у знаку Скорпіона Раки приступлять до самоаналізу, який допоможе їм переглянути свої цілі. Це може бути через зміну кар’єри або зустріч, яка вплине на них емоційно. Це також буде початком зміни ідентичності, яка спонукатиме їх до досягнення їхніх найбільших мрій. Їх запросять стати тими людьми, якими їм судилося стати. Цей транзит Місяця приведе їх до досягнення чогось великого та монументального та принесе їм багато щастя. Вони готові внести багато змін у своє життя та відчути щось нове, щоб трохи наблизитися до успіху.

Лев

Леви будуть готові прийняти глибокі зміни з затемненням у Скорпіоні 25 жовтня. Вони будуть готові зустріти нового члена сім’ї. Тому вони можуть переїжджати або виконувати роботу в своєму будинку. Нові можливості також можуть виникнути в їхній професійній сфері, і вони можуть вирушити у невідоме. Цей період пробудить у них складні емоції, які змінять їхній душевний стан.

Скорпіон

З цим затемненням у знаку Скорпіона представники цього знаку Води будуть готові вітати всі несподівані зміни у своєму житті, які принесуть їм свою частку щастя. Скорпіони будуть у більш творчому настрої та не боятимуться братися за нові проєкти.

Цей період буде ідеальним для самоаналізу та, можливо, для того, щоб подумати про подорож своєї мрії. Вони не боятимуться приймати рішення, які здивують оточуючих, але нарешті втілять свої найпотаємніші бажання. Вони організують подію, яка дійсно близька їм до душі, і не боятимуться відгуків чи поглядів інших.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua