fbpx
гороскоп
З сьогоднішнього дня на певні знаки Зодіаку чекають значні зміни. З одного боку, ретроградний Меркурій у знаку Козерога закінчується 18 січня, а Уран завершує свій курс у Тельці 22 січня. Ці дві планети оголошують період самоаналізу та оцінки. Молодий місяць у Водолії дозволяє братися за нові та амбітні проєкти

Тиждень з 16 по 22 січня обіцяє бути насиченим з астрологічної точки зору. У той час як молодик у Водолії відкриває золоті можливості для одних знаків зодіаку, інші відчують на собі негативний вплив ретроградних рухів планет Уран у Тельці та Меркурій у Козерозі.

Швидко відкривайте всі прогнози!

З сьогоднішнього дня на певні знаки Зодіаку чекають значні зміни. З одного боку, ретроградний Меркурій у знаку Козерога закінчується 18 січня, а Уран завершує свій курс у Тельці 22 січня. Ці дві планети оголошують період самоаналізу та оцінки. Молодий місяць у Водолії дозволяє братися за нові та амбітні проєкти.

Який астрологічний прогноз на тиждень 16-22 січня для вашого знака Зодіаку?

Астральні конфігурації цього тижня приносять особливу енергію представникам усіх астрологічних знаків. У той час як одні зіткнуться з труднощами різного роду, інші радітимуть щасливим подіям і насолоджуватимуться своєю позитивною взаємодією з іншими. Давайте подивимося, що приготували зірки для вашого знака зодіаку.

Овен

Тиждень 16 січня обіцяє бути позитивним для уродженця Овна. Цей знак Вогню буде більш відкритим до оточуючих. Таким чином він зможе налагодити цікаві зв’язки для свого особистого розвитку. Тому йому вдасться легко вирішувати конфлікти і побутові проблеми. Крім того, його взаємодія з іншими дасть йому нові ідеї для його майбутніх проєктів.

Телець

Протягом тижня, починаючи з 16 січня, Телець часто звертатиметься до своєї інтуїції, щоб довести всі свої дії до кінця. Підтриманий зірками, він зможе краще визначити проблеми, виявити відсутність можливостей і знайти засоби для подолання своїх труднощів. Однак він не повинен приймати серйозних рішень в цей період і задовольнятися загальним аналізом свого професійного і фінансового становища.

Близнюки

Для Близнюків з 16 січня цей період буде багатим на можливості. Цей знак Повітря справді може розпочати нові проєкти та розпочати особистий бізнес. Це ідеальний час, щоб залучити наявні фінансові ресурси та реалізувати свій план дій. Він може дати волю своїй уяві, щоб зробити необхідні зміни, щоб покращити своє майбутнє на професійному та особистому рівні.

Рак

Інший знак, який перебуває в центрі уваги цього тижня, – Рак . Нещодавно вжив коригувальні заходи у своєму професійному житті. Останній нарешті зможе пожинати плоди своїх зусиль. Таким чином він зможе перегорнути сторінку минулого і почати знову на міцній основі. Це ідеальний час для прийняття рішень щодо особистих проблем.

Лев

Цього тижня на Лева чекають злети і падіння. Деякі таємниці можуть вийти наяву і порушити їхні робочі відносини. Тоді йому доведеться докласти зусиль, щоб зняти напруженість і усунути всі джерела непорозумінь. Це також час, коли його соціальні стосунки можуть неочікувано погіршитися.

Діва

Для знака Діви цей тиждень стане синонімом змін. Цей знак Землі зможе внести необхідні корективи в свої поточні проєкти. Також це вдалий період для реалізації планів, які він давно намітив. Планети радять йому максимально використати цей тиждень.

Терези

Для знака Терезів наступні кілька днів стануть нагодою оцінити всі можливості на особистому та професійному рівні. Ретроградні планети запрошують його зробити рефлексивну паузу, щоб оцінити плюси і мінуси кожного майбутнього рішення. Одне можна сказати точно, він не зупиниться ні перед чим і буде готовий подолати будь-які можливі перешкоди, які встануть на його шляху.

Скорпіон

Для Скорпіона тиждень 16 січня буде сприятливим для справ і великих проектів. Йому дійсно вдасться зосередити всю свою енергію на досягненні цілей на роботі. Таким чином, цьому знаку Води вдасться вибрати правильний напрямок своєї професійної діяльності. Цей період сприятливий для благополуччя та успіху.

Стрілець

Протягом тижня, починаючи з 16 січня, Стрільці “отримають” від непрозорості або дезінформації, що поширюється в їхній компанії. Він буде добре усвідомлювати необхідність взяти контроль. Це період, який вимагатиме від нього повного виконання своїх обов’язків.

Козоріг

Знак Козерога цього тижня може бути пов’язаний з багатьма конфліктами з близькими. Ці суперечки стануть великим джерелом занепокоєння для цього земного знака. Це не завадить йому підтримувати темп на роботі і створювати клімат, сприятливий для успіху. Цей період також буде синонімом звершень. Він міг зробити важливі висновки.

Водолій

Цей тиждень дає знаку Водолій шанс побудувати краще професійне майбутнє. Це буде можливість для нього запустити цікаві проєкти. Однак цьому знаку Повітря доведеться розставити пріоритети, щоб досягти бажаних результатів. Крім того, для початку нового професійного розділу доведеться виконати деякі місії.

Риби

Цього тижня Риби можуть змінити спосіб життя. Дійсно, деякі відносини, які більше не відповідають їхнім очікуванням і не відповідають їхнім потребам, будуть покинуті. Таким чином, він міг ініціювати зустрічі та розширювати свою особисту та професійну мережу.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page