fbpx
гороскоп
З сьогоднішнього дня ці астрологічні знаки переживатимуть низку невдач: всі плани підуть шкереберть!

З сьогоднішнього дня ці астрологічні знаки переживатимуть низку невдач: всі плани підуть шкереберть!

Незалежно від того, з якими труднощами ви стикаєтеся в житті, уроки, які ви отримуєте в сезон Скорпіона, є унікальними. Незважаючи на те, що цей період скоро закінчується, деякі місцеві жителі все ще продовжуватимуть відчувати негативний ефект протягом наступних днів. Тим більше, що зустріч Меркурія і Плутона буде непростою для цих знаків зодіаку.

Якщо ця погана новина вплинула на вас, не падайте духом і, перш за все, не здавайтеся, тому що це просто перехідний період. Ще кілька днів терпіння, і все повернеться на круги своя.

Планети та зірки знаходяться в безперервному русі, приносячи випробування та сюрпризи для всіх знаків зодіаку. І як завжди, хоча тиждень буде плідним для одних уродженців, іншим потрібно бути обережними, коли справа доходить до прийняття важливих рішень щодо стосунків, кар’єри та фінансів.

Цей тиждень почався із зустрічі Сонця з Нептуна 14 і 15 листопада, що перевантажує атмосферу мрійливими вібраціями. Меркурій, планета зв’язку, продовжує свій шлях по Всесвіту і зустрічається з Плутоном, показовий транзит, який проллє світло на все глибоке та приховане та зміцнить наші думки. До того ж, коли планета глибин сердиться… ніхто не зможе уникнути цього!

Лев

Зустріч Меркурія і Плутона матиме значний вплив на певні аспекти вашого життя, що поставить вас у незручну ситуацію протягом частини тижня. Тим не менш, коли космічний посланець проходить через Стрільця, це принесе вам удачу на роботі.

19 листопада ретроградний Марс стикається з Нептуном , що може принести брехню та зраду. Будьте обережні, не довіряйте свої найглибші та найтемніші секрети будь-кому. Уважно вибирайте людину, якій будете розповідати свої секрети! Якщо потрібно прийняти важливе рішення, краще відкласти це на потім.

Коли справа доходить до ваших стосунків з оточуючими, будь то на роботі чи з вашими близькими, якщо вас щось турбує, не влаштовуйте галас і намагайтеся зберігати спокій, незважаючи ні на що.

Діва

Загалом, цього тижня ваше професійне життя буде складатися добре. Однак ви можете відчути деякі поштовхи, коли Червона планета зіткнеться з Нептуном наприкінці тижня. Планетарний рух, який, як відомо, приносить драми. Для вас, Діва, це може означати відсутність мотивації, невловимі пропозиції або обіцянки, які не здійсняться.

Ви відчуєте тягар роботи та обов’язків, однак намагайтеся не тиснути на себе, щоб уникнути перевтоми та стресу. З вашими друзями можуть виникнути конфліктні ситуації, які можуть змусити вас сказати їм образливі слова, незважаючи на вашу обережність.

Скорпіон

Для вас, Скорпіон, початок цього тижня виглядає вдалим. І все ж, враховуючи те, що Марс зараз у ретроградному стані, можливо, у вас найгірший тиждень за всю історію… і вам потрібно більше енергії, особливо тому, що планета дії має велике значення… протистояти Нептуну.

Очікуйте суперечок з близькими і проблем на роботі, все, безсумнівно, ускладниться. Уникайте, однак, сліпо довіряти будь-кому в цей час і будьте пильні щодо процесу прийняття рішень, особливо щодо вашої роботи. Результати будуть хорошими, якщо ви зробите все, що необхідно, і двічі подумаєте, перш ніж зробити найменший крок. Однак ця ситуація не триватиме вічно, вам просто потрібно набратися терпіння. До кінця тижня все точно врегулюється.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua