fbpx
життєві історії
З Тетяною я познайомився в кафешці. Молода, симпатична, а як згодом вияснилось, весела і розумна. Я відразу ж зрозумів, вона моя доля. Через пів року наших зустрічей Таня вирішила мене познайомити зі своєю мамою. Як тільки я зайшов дім, то побачив чарівну жінку на вигляд років сорока. Вже наступного дня я зателефонував Ларисі, і ми зустрілися. Як вияснилось, вона ще краща за свою дочку. Ось вже рік часу я живу на два фронти

З Тетяною я познайомився в кафешці. Молода, симпатична, а як згодом вияснилось, весела і розумна. Я відразу ж зрозумів, вона моя доля. Через пів року наших зустрічей Таня вирішила мене познайомити зі своєю мамою. Як тільки я зайшов дім, то побачив чарівну жінку на вигляд років сорока. Вже наступного дня я зателефонував Ларисі, і ми зустрілися. Як вияснилось, вона ще краща за свою дочку. Ось вже рік часу я живу на два фронти.

Пару років тому мій найкращий друг зустрів дівчину, відносини розвивалися стрімко і правильно, вони були нерозлучні і закохані. Дивлячись на них можна було без сумніву зробити висновок – вони щасливі разом.

Все це тривало до того часу, поки мій друг Василь не познайомився з мамою своєї пасії. Це була жінка 40 з гаком років, дуже красива і доглянута, розлучена. І сталося так, що між нею і Василем закрутився роман. Почуття просто поглинули його.

Якщо з Тетяною все було правильно, спокійно і добре, то в цьому випадку – все навпаки.

Ця історія тягнеться вже рік. Дівчина Василя ні про що не здогадується. Позицію матері в даному випадку я зовсім не розумію.

Василь геть заплутався, його носить від одної до другої. То він каже, що любить Тетяну і хоче залишитися з нею, потім, його рішення змінюється, і він стверджує, що закоханий Ларису, і такі емоції ніщо не замінить.

Я думаю, що все це не правильно, і потрібно якомога скоріше визначитись Василю, а то буде халепа.

А ви що думаєте з цього приводу?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!