Мій Тарас ніколи не відзначався особливою хитрістю. Якось ще в юності йому зателефонувала дівчина з минулого і «втішила», що він скоро стане батьком. Докладно все обміркувавши і зважившись почати дорослого життя, мій чоловік вирішив не бігати від своєї долі, і з мужністю прийняти обставини у розпростерті обійми.
З дівчиною Вікторією вони зустрічалися трохи більше місяця. І Тарас вирішив вчинити правильно, як наказувало серце: запропонував з’їхатися і пожити разом. Хто знає, можливо, з цього щось та вийде. Так вони й вчинили. Тарас винайняв квартиру, і вони разом поселилися, чекаючи появи дитини на світ.
Але нічого не вийшло. Тарас і Віка були надто різними, а під час спільного проживання й очікування малюка ця різниця ставала ще помітнішою. Час минав, і термін уже наближався до дев’яти місяців. Після народження дочки Вікторія та її матуся (яка одразу ж приїхала до молодих) тільки ще більше насіли на Тараса, перекладаючи всю роботу з дитиною на новоспеченого батька. Так, мовляв, він більше полюбить малюка.
Після величезної кількості суперечок стало ясно, що так продовжуватися ніяк не може, і молода мати пішла до рідної оселі виховувати доньку сама. З того моменту Тарас почав щомісяця відправляти їй гроші на життя та дитину. Здавалося б, вибір зроблено і чесно.
За місяць Тарас познайомився з дівчиною. Із самого початку було зрозуміло, що у них все буде серйозно. Почали жити в її хоч і невеликій, зате затишній квартирі, а за шість місяців зіграли весілля.
Чи варто говорити, що ця дівчина – я. У той місяць, коли ми одружилися, Тарасу не вдалося виплатити Віці, і вона закотила виставу.
Про Тарасову ситуацію я дізналася все від нього самого. Чоловік не приховував нічого і за це я його дуже поважаю. Так ось, починаючи з того часу Віка почала надсилати моєму чоловіку хтозна що. Що донечка за ним нудьгує (немовля і вже нудьгує, ага), що вона хоче побути з ним, а ще краще у нас з ночівлею і таке інше.
Звичайно, я радила йому продовжувати надсилати гроші, але до дочки ходити вдень і тільки на ті кілька годин на тиждень, коли у нього буде вільний час.
І цей театр міг би ще довго продовжуватися, поки одного разу молода матуся не приїхала на таксі до нас додому з речами. Таксист відніс їх до нашого порога, а сама вона несла в руках свою дитину. Без жодного сумління вона віддала дитину Тарасу. І – ку-ку!
Виявляється, оскільки ми вже влаштували особисте життя, нам можна й потерпіти трохи, поняньчити малюка. У неї все погано: з матір’ю не вжилися, живе у подруги. Чоловіка немає, бо доньку нема на кого залишити.
Наприкінці свого монологу вона сіла в таксі і поїхала в невідомому напрямку. Вже телефоном ми дізналися, що в її планах залишити дівчинку на батька на кілька днів.
Минув тиждень, а я вже перебуваю на порозі емоційного зриву. Ми взяли ліжечко у сусідів, купили дитячих сумішей, іграшок. Одяг мати-зозуля принесла із собою. Памперси та інше, що потрібно для дитини, купуємо.
Але більше мене турбує ставлення матері до свого чада, як взагалі так можна. А вона каже, що поки що їй потрібен час для стосунків, тож нам треба потерпіти.
На форумах, де я поділилася своєю історією, матусі дорікають мене, мовляв, таке щастя привалило, а я погана людина і не розумію, як мені пощастило. Кажуть, щоб ми забирали малечу до себе і не віддавали матері.
Але я хочу своїх дітей, та й рано мені поки що, мені тісно навіть утрьох у моїй однушці, навіть якщо на невеликий термін. Словом, я дуже засмучена й розгублена. Можливо, тут мені порадять щось корисне, бо далі я навіть боюся думати, що може статися.
Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.
Фото ілюстративне, Ibilingua.com.
Недавні записи
- Після дня народження я почала питати у внука, чи хватило йому всіх подарованих грошей на смартфон. А потім кажу: тато ж тобі п’ять тисяч дав. А він такий здивований каже: які п’ять тисяч? В конверті лише тисячу гривень лежало. До того ж конверт був підписаний, і ніякої помилки бути не може. Я в тих нервах викликала сина до себе. Не хотіла це по телефону виясняти
- Коли не стало дочки, я почала судитися зі своїм зятем. Я думала, що зроблю йому послугу, взявши на виховання свого єдиного онука. Дмитрик був дуже схожий на Лілю, і це давало мені сили продовжувати жити. Позов я програла. Зараз Дмитрику п’ятнадцять. Батько відвіз його далеко від мене. Мабуть, я на таке ставлення заслужила. Я б все віддала, лиш би повернути час назад
- Моя свекруха виховує свого онука від першого шлюбу Ореста. Я його друга дружина. Колишня невістка після розлучення переїхала жити в Канаду. Мій чоловік виплачує на сина аліменти, але свекрусі цього виявилося мало. – Богданчик і полуничку хоче і черешеньку. – Я ж не стрималася, і натякнула, щоб до рідної мами звернулася по допомогу. І тут відкрилася таємниця, про яку я і не здогадувалася
- Мені було куди повертатися з Італії, дочка за гроші, які я надсилала, зробила з занедбаної маленької хатинки красиву і сучасну. Там були нові меблі і техніка. Олена з чоловіком і дітьми жила окремо. За всі ці роки я зробила все, щоб вона мала свій куточок. І здавалося б, живи та радій, але той спосіб життя, який вела сеньйора Беатріс, за якою я доглядала до останнього, не дає мені спокою до сьогодні
- Чоловік вклав 300 тисяч гривень у квартиру, яку свекор купив на своє ім’я. Я жила сама в обласному центрі, коли зібралася виходити за Ореста заміж. Тому майбутня зовиця допомагала мені приміряти весільну сукню. Дізнавшись, скільки воно коштує, вона, звісно, передала це своїй мамі. І ось у день, коли ми дізналися про стать майбутньої дитини, свекор змусив її зателефонувати мені. Свекруха витягла мед і сказала: “Ось беріть, і 500 гривень віддавайте відразу”. Я мед не переношу, і я просто його не люблю