fbpx
життєві історії
З тих пір ми навіть не вітаємося. Батьки хочуть, щоб я їм завжди відправляла гроші. Останній раз, коли вони сказали, що я відправила мало, я просто перестала це робити. Були скандали щодо мого особистого життя. Всі хочуть, щоб я вийшла заміж. Не хочуть зрозуміти, що у мене інші плани, що я ще не готова до цього

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

У мене складні стосунки з батьками. Не можу нормально розмовляти з ними. А все тому, що до 5-6 років мене виховували бабуся і дідусь (хоча всі разом жили). А потім вже народилися ще діти, і у батьків, як-то справа не доходила до мене.

З 15 років живу окремо і завжди брала важливі рішення на себе, ніколи з ними не радилася і навіть не просила у них гроші. З татом конфлікти почалися, коли мені було 18 років. Він не працював і іноді пив, бив маму. А мама чомусь не йшла від нього. Я завжди брала її сторону і захищала її. Але потім вони помирилися, і я стала поганою дочкою для батька.

З тих пір ми навіть не вітаємося. Вони хочуть, щоб я їм завжди відправляла гроші. Останній раз, коли вони сказали, що я відправила мало, я просто перестала це робити. Були скандали щодо мого особистого життя. Всі хочуть, щоб я вийшла заміж. Не хочуть зрозуміти, що у мене інші плани, що я ще не готова вийти заміж.

Тим більше у мене ще немає матеріальної бази. Адже для весілля теж потрібні гроші, враховуючи наші традиції. Після цього я і для родичів теж стала найгіршою людиною на землі.

Знаю, що вони мене люблять по-своєму. Зараз мені 22 роки і я вчуся за кордоном. Тато мені взагалі не дзвонить і не цікавиться як у мене справи. А мама запитує просто побутові питання, типу, чи поїла я, що роблю, чи є у мене хлопець і все. Батькам не цікаво на кого я вчуся, які у мене плани на майбутнє, які у мене труднощі.

Читайте також:ВІДПРАЦЮВАВШИ ДО 7 ВЕЧОРА, ПРИЇХАВШИ ДО МАТЕРІ В 9, Я БРАЛАСЬ ЗА МИТТЯ ПІДЛОГИ. ТОДІ ЦЕ МЕНІ ЗДАВАЛОСЯ ВАЖЛИВИМ. А ПОТІМ Я ЗАВАГІТНІЛА ЗНОВУ. ДОНЬКОЮ, ЯКУ ДУЖЕ ЧЕКАЛА, ЛІКУВАЛАСЯ, ВТРАТИЛА НАДІЮ – І ТУТ ПОЩАСТИЛО! Я ПРОДОВЖУВАЛА МОТАТИСЯ, А МАМА – МОТАТИ МЕНІ НЕРВИ

Я люблю розмовляти на тему політики, економіки, що відбувається в світі. І мені не цікаво пліткувати з мамою, слухати їх побутові питання, її нескінченні скарги на батька, на життя (хоча я вже дала їй поради, але вона хоче, щоб її просто жаліли, і не хоче змінити життя).

Я люблю своїх батьків, розумію, що вони живуть в селі, і вони не вчилися. Мені не соромно за них, але після розмови з мамою я зриваюся, у мене стрес. Просто хочу, щоб вони хоч трохи спробували жити по-іншому, хоча б не втручалися в моє життя і не нав’язували свою думку. Може бути я не права. Може зрозумію, коли у самої буде сім’я. Але поки не знаю.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо бажаєте читати більше цікавих матеріалів – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com

facebook