fbpx

З Василем мене познайомила найкраща подруга. Він брат Лесі і на десять років від мене молодший. В нас закрутилось справжнє кохання, але поки ми про це Лесі не розповідаємо, а зустрічаємось таємно. Річ в тім, що я не можу подарувати йому дитинка, а подруга мріє коли-небудь стати тіткою. Але після того, як я відкрилась Василю, він розповів таємницю, про яку не знає навіть Леся. Виявляється, у нього вже є дитина!

З Василем мене познайомила найкраща подруга. Він брат Лесі і на десять років від мене молодший. В нас закрутилось справжнє кохання, але поки ми про це Лесі не розповідаємо, а зустрічаємось таємно. Річ в тім, що я не можу подарувати йому дитинка, а подруга мріє коли-небудь стати тіткою. Але після того, як я відкрилась Василю, він розповів таємницю, про яку не знає навіть Леся. Виявляється, у нього вже є дитина!

Коли Леся познайомила мене з Василем, я закохалася в нього з першого погляду. Але моя подруга каже мені залишити її брата в спокої, бо вона хоче бути тіткою, і я для нього не підходжу по віку.

Ми з подругою Лесею порозумілися, як тільки познайомилися на новій роботі. Ми обоє були самотні і вже не молоді, й дійшли висновку, що чоловіки нашого віку не годиться для життя. (Нам обом по сорок років)

Ми разом гуляли, ходили в театр чи кіно і розповідали одне одному про наші невдалі побачення.

І ось одного разу Леся випадково познайомила мене зі своїм братом. Василь щось ремонтував у неї вдома, і я не могла відвести від нього очей.

Я трохи побалакала з ним, бо ми випадково мали спільних знайомих. Леся спостерігала за нами трохи іронічним поглядом. Коли Василь пішов, вона попередила мене, що він занадто молодий для мене. Я почервоніла.

– Знаю, але вік – це лише цифра, – невинно заперечила я. Василь від мене на десять років молодший.

– Це, звичайно, правда, але забудь про мого брата. Я хочу колись таки стати тіткою, а ти на це не здатна”, – сказала вона мені напівжартома, напівсерйозно.

Цим вона мене повністю прибрала з колії. По-перше, у мене було відчуття, що між мною та Василем спалахнула іскра, а по-друге, її слова влучили мені прямо в серце.

Я відклала нашу з подругою розмову, не хотіла нічого доводити Лесі, щоб не псувати наші стосунки. Крім того, я не мала такої високої впевненості в собі, що Василь справді мене собі вподобав.

Можливо, він просто посміхнувся мені з ввічливості. Але він подзвонив мені через тиждень. Він знайшов номер через наших спільних друзів, я нічого не могла з цим вдіяти.

Він запропонував нам якось погуляти, і я погодилася. Я нічого не сказала Лесі, хотіла почекати, що буде дальше.

Після години зустрічі у мене не було жодного сумніву. Він мені сподобався! Я не втрималася і почала з ним зустрічатися регулярно.

Я просто попросила його поки нічого не розповідати своїй сестрі. Він добре знав, що Леся буде проти.

Тож ми деякий час тримали наші стосунки в секреті, а я тим часом закохалася по-вуха. Але у мене є дилема, з Лесею ми зустрічаємось тепер рідше.

Мені здається, вона щось вже підозрює. Нещодавно вона перевіряла, чи є у мене хтось. Вона може сприймати те, що я зустрічаюсь з її братом, як підставу.

Але як мене, так і Лесю турбує і інше питання. Річ в тім, що я була заміжня, і після декількох років спільного життя лікарі мені сказали, що я не зможу самостійно стати мамою. Власне, це і була одна з причин, чому ми з Борисом розлучилися.

Тепер я весь час думаю, що якщо у нас з Василем закрутиться все серйозно, то він ніколи стане батьком.

Був момент, коли я хотіла залишити Василя.

Я боюсь, що колись нас наздожене різниця у віці, і я буду шкодувати. Я сказала йому правду. Але Василь мене заспокоїв, хоч і розповів мені таємницю, якій зазвичай ніхто б не був радий.

У мого таємного хлопця є донька, їй лише три роки, вони бачаться епізодично.

Це було величезне полегшення для мене. Василь є батьком, і я не маю почуття, що заберу в нього цю роль. Крім того, він мене здивував, тому що сказав мені, що в моєму віці це не так вже й неможливо і ми можемо спробувати стати батьками в інший спосіб.

Але спочатку мені потрібно наважитися і розповісти все подрузі.

Але як?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page