fbpx
життєві історії
З Василиною ми тоді ще не були одружені. Обоє з села. Спершу жили на орендованій у Львові, а згодом хресна мама Василини переписала на неї свою квартиру, так як своїх дітей не мала. Нічого не скажу, дуже красива в мене дівчина, але спалахує з будь-якої дурниці, як сухий лист. Одного разу після досить таки серйозної суперечки, яка мене неабияк розлютила, в голову прийшла “геніальна” ідея

З Василиною ми тоді ще не були одружені. Обоє з села. Спершу жили на орендованій у Львові, а згодом хресна мама Василини переписала на неї свою квартиру, так як своїх дітей не мала. Нічого не скажу, дуже красива в мене дівчина, але спалахує з будь-якої дурниці, як сухий лист. Одного разу після досить таки серйозної суперечки, яка мене неабияк розлютила, в голову прийшла “геніальна” ідея.

***

Сама Василина дуже красива, але скандалістка нереальна. Лаялися ми через день. Але я був у Василину закоханий. Тому все пробачав. Тим більше примирення були такі ж бурхливі, як і суперечки.

Після чергового вияснення ситуацій. Вирішив я все таки Василину наказати. Образила вона мене.

Через три дні ми збиралися компанією на заміську базу на шашлики. І вирішив я туди приїхати з новою дівчиною.

А де мені знайти нову дівчину за пару днів? Правильно, на сайті знайомств. Адже вони для цього там і сидять, як на вітрині магазину.

Завів я два аккаунта на сайтах. Дівчина потрібна мені була красива і на все згодна.

В принципі на сайтах знайомств основний контингент – на все згодні. А ось з красивими проблема. Довелося довго там вибирати, щоб знайти щось підходяще.

Всіх дівчат без фотографій і з мутними фотографіями навіть не розглядав, вік теж дивився мінімум років на 7 молодший за мене.

Відібрав я з усіх красунь п’ятьох. Вирішив, що спочатку треба зустрітися з ними і подивитися. Першій пощастило Оксані. З фотографії на мене дивилася довговолоса красуня, з блакитними очима.

Пухкі губи, довгі ноги, струнка. Все як я люблю. Я щасливий потирав руки. Ох і віддача вже маячила на горизонті.

Домовилися з Оксаною зустрітися ввечері в кафе в центрі міста.

Прийшов я в передчутті зустрічі на 15 хвилин раніше. Сиджу, чекаю.

Підходить до мене дівчина, я навіть спочатку не зрозумів, що це Оксана. Нічого спільного з красунею на фото. Крім мабуть блакитних очей.

Волосся по плечі, окуляри, якась нездорова шкіра. Але навіть не це головне, вона була досить повненькою, коротенькі ніжки, вся якась скупа і безглузда. Сказати, що я був розчарований, це не сказати нічого.

Мені хотілося запитати: “А де ж це все, що я бачив на фотографіях на сайтах знайомств”.

Дівчата, хотілося б запитати у Вас? Ну навіщо ви це робите, навіщо цей Фотошоп. Або ви думаєте, що коли прийдете на зустріч, зовсім інша, чоловік вас полюбить за вашу прекрасну душу? Не полюбить. Не сподівайтеся.

З Василиною своєю я в підсумку в цей же день і помирився. А згодом і весілля відгуляли, і живемо до сьогоднішнього дня в злагоді та любові!

Хлопці, не шукайте собі на голову, бо вляпаєтесь як і я!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page