fbpx

З Віталієм ми  розлучилися три роки тому. У шлюбі у нас народилися двоє дітей, син і донечка. Але потім чоловік почав жити окремим від нашої родини життям і я не пробачила зради і обману. У шлюбі ми жили з моїми батьками. Віталій жив з нами на всьому готовому як сир у маслі. Зараз Віталій у новому шлюбі, і моя колишня свекруха подарувала йому квартиру для його нової родини. Маю намір її у них забрати

З Віталієм ми  розлучилися три роки тому. У шлюбі у нас народилися двоє дітей, син і донечка. Але потім чоловік почав жити окремим від нашої родини життям і я не пробачила зради і обману, подала на розлучення.

Аліменти не платить, іноді дасть дітям якусь копійку на цукерки. У шлюбі ми жили з моїми батьками і мій батько утримував мене і мого колишнього чоловіка, коли у Віталія роботи не було, а я сиділа в декреті.

Віталій жив з нами на всьому готовому як сир у маслі, ні в чому не потребував і навіть за комуналку не платив.

Зараз Віталій у новому шлюбі, і моя колишня свекруха подарувала йому квартиру для його нової родини.

А після того як ми розлучилися, у моїх батьків накопичився борг по комуналці, вони відмовляються платити за колишнього, напирають на мене, мовляв чому я з нього гроші не вимагаю? Борг по комунальних у нас майже 50 тисяч гривень.

І от я маю намір піти до юриста і спробувати відсудити у колишнього чоловіка квартиру, яку подарувала свекруха. Правда, поки тільки збираюся і ще не знаю, що з цього вийде і чи це взагалі можливо.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page