fbpx

З Всесвітом жарти недоречні: жіночий гороскоп на тиждень з 20 по 26 лютого 2023 року. Одним доля підготувала “чорну смугу” іншим – білішу за сніжок!

З Всесвітом жарти недоречні: жіночий гороскоп на тиждень з 20 по 26 лютого 2023 року. Одним доля підготувала “чорну смугу” іншим – білішу за сніжок!

Жінка Овен

Цього тижня не чекайте свіжих відкриттів і нових ідей. Тому, якщо жінка-Овен давно хоче змінити своє життя або знайти вихід із заплутаної ситуації, період між 20 і 26 числами місяця – не найкращий час для цього. Надмірна активність може завдати шкоди здоров’ю та погіршити проблеми.

Хороші новини надходять від близької людини – чоловіка, брата, батьків. Можливі серйозні побоювання щодо майбутнього. Астрологи радять насамперед подбати про своє здоров’я та позбутися почуттів та емоцій, які його руйнують.

Жінка Телець

Жінкам цього знаку, ймовірно, варто трохи змінити спосіб життя, зробити його менш радикальним. Ви повинні навчитися ставитися до інших, інакше можуть виникнути нові вороги.

Ці жінки також матимуть нові можливості. Це не найкращий час для початку нової глави у вашому житті, але це для самоаналізу та тимчасової перерви, відпочинку, пробудження мудрості. Захоплюючим враженням та емоціям доведеться почекати. Увага жінок, що належать до цього знаку, може бути розсіяна, адже Венера є їхньою покровителькою.

Жінка Близнюки

Цього тижня плани Близнюків можуть раптово зруйнуватися, і майбутнє стане невизначеним. Тимчасово відмовтеся від будь-яких починань або прислухайтеся до порад близьких і будьте гранично обережні, якщо у вас просто немає іншого вибору, як діяти.

Астрологи рекомендують вам відкласти всі серйозні справи до наступного тижня, переключивши увагу на світське життя, планування і більш легку роботу по дому.

Жінка-рак

Жінки-Раки цього тижня можуть відчути, що втратили красу і чарівність, але це тільки через Венеру, яка бентежить їхні думки і змушує дивитися на себе більш критично. Щоб виправити це, можна використати твердження про красу та молодість.

Найближчі сім днів допоможуть жінці-Раку знайти шлях до гармонії, очиститися від негативу і поганої карми. Тільки почніть – і досягнення успіху в цій нелегкій справі не займе багато часу. Проблема в тому, що активність Венери посилює прагнення до лінощів і апатії.

Жінка Лев

Жінки-Леви можуть відчувати сильний стрес, з причини або без неї. Через них вони можуть упустити щось дуже важливе. Щоб цього уникнути, потрібно попрацювати над собою і очистити свій розум від поганих думок.

Також корисно захиститися від негативної енергії трьома надійними способами. За словами астрологів, з приходом весни у представниць цього знаку почнеться нове життя, але зима ще не закінчилася, тому важливо залишатися зосередженими та обережними. Експерти попереджають про можливі фінансові негаразди.

Жінка Діва

Жінки-Діви можуть очікувати багато дрібних неприємностей. За допомогою внутрішнього голосу вони швидше розуміють, як саме потрібно діяти в тій чи іншій ситуації, щоб вийти з неї переможцем. Однак, щоб мінімізувати ризики, їм все ж доведеться перейти в режим обережності і не говорити людям нічого зайвого, не братися за надто складні проєкти і справи.

Любовна активність не зменшиться, але через Венеру астрологи радять Дівам згадати, як поводитися з чоловіками різних знаків зодіаку. Це збільшить шанси на успіх в любовних справах.

Жінка Терези

З середини тижня зміни не просто постукають у двері, вони прийдуть без стуку. На жаль, ці зміни будуть не найпозитивнішими через слабкість найважливішої для Терезів планети. Коли виникають труднощі на роботі та в інших сферах, підтримка друзів і близьких допоможе змінити ситуацію на краще.

З 20 лютого починається зростання Місяця, тому не зайвим буде подумати про омолодження. З приходом весни у жінок-Терезів додається енергія і сили, але зараз краще не ризикувати і жити спокійніше.

Жінка Скорпіон

Прекрасні Скорпіони отримають чудову можливість знайти своє призначення, незважаючи на слабкість Венери, і поліпшити своє життя в цілому. Представники цього знака зможуть приймати правильні рішення без шкоди для результату і свого соціального статусу.

Своїм успіхом у бізнесі та житті загалом вони зобов’язані незалежності та здатності захищатися від енергетичних вампірів. Для цих дам цього тижня на горизонті загострені емоції та стратегічне планування, але це не будуть активні справи. Астрологи радять приділяти собі час і робити лише виважені кроки.

Жінка-Стрілець

Енергетичної підтримки планет може не вистачити для реалізації планів і просування ініціатив. Крім того, в середині тижня жінки-Стрільці можуть зіткнутися з несправедливістю і проблемами в справах.

Передбачення для вирішення проблем може зіграти важливу і корисну роль у спробі вийти з темряви на світло. Цього тижня жінки-Стрільці не завжди опиняться в потрібному місці в потрібний час. Вони можуть досягти успіху, лише детально оцінивши ситуацію. Їм не потрібно приймати життєво важливі рішення інтуїтивно.

Жінка Козоріг

Цього тижня Козероги зіткнуться з серйозними труднощами, оскільки ці жінки можуть бути немотивованими. Можливі спалахи ліні і депресії, тому астрологи радять Козерогам якомога рідше спілкуватися з незнайомими людьми. Ці люди можуть заразити їх бездіяльністю та апатією.

На представників цього знаку також цього тижня чекає активізація зловмисників. Козерогів можна обдурити і почати поширювати про них чутки, які псують їх репутацію. Астрологи радять уважно стежити за інформацією, що надходить, перевіряти факти.

Жінка Водолій

Життя прекрасних жінок-Водоліїв скоро зміниться, але через Венеру незрозуміло – в яку сторону. Висвітлити майбутнє допомагають знаки Всесвіту, за якими краще стежити особливо уважно.

Наприкінці зими ці жінки витрачають свою життєву силу та енергію на досягнення бажаного. З іншого боку, вплив Меркурія допомагає їм відкрити очі на деякі важливі деталі. Водолії можуть зрозуміти щось, чого раніше не розуміли, або дізнатися щось надзвичайно важливе. Це напрочуд цікавий, але водночас складний час.

Жінка Риби

Рибам, як і багатьом іншим жінкам, варто припинити використовувати імпровізацію як основний спосіб вирішення проблем. Венера є найважливішою покровителькою Риб, тому з 20 по 26 багато людей відчують, що вона виснажує їхню енергію, що може призвести до втоми та виснаження.

Немає потреби перевтомлюватися, витрачати занадто багато часу та енергії на те, що не працює. В ідеалі в цей негармонійний період візьміть тимчасову відпустку. Крім того, оточуючі люди перестають бути доброзичливими і відкритими.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page