fbpx
Події
З’явилися нові подробиці yбивcтвa українки в Польщі

Розслідування вбивства українки в Люблінському воєводстві встановило можливе ім’я жертви злочинців – Тетяна Остапчук, а не Світлана Нестерчук, як раніше повідомлялося, передає Волинська газета.

Польські прокурори заявили, що попередньо виявлена жертва є громадянкою України, можливо, це 26-річна Тетяна Остапчук.

Польські правоохоронці зазначають, що українку не можуть точно ідентифікувати, оскільки її паспорт був знищений у вогні. Саме чоловік цієї жінки і звернувся в Генконсульство України в Любліні з проханням допомогти знайти її.

Тіло жінки, яку зараз ідентифікують як Тетяна Остапчук, перебуває в морзі судмедекспертизи в м. Люблін. Таким чином, попередня версія про зникнення і загибель Світлани Нестерчук на офіційному рівні підтвердження не знаходить.

Як повідомлялося, в неділю, 18 червня, на території Польщі в водоймі в селі Бродзиці в Люблінському воєводстві було знайдено тіло громадянки України зі слідами насильницької cмepті.

Читайте також: ПОЛІЦІЯ ТРЕТЮ ДОБУ ШУКАЄ 6-РІЧНУ ДІВЧИНКУ

Також відомо, що польські силовики затримали підозрюваних у вbивcтві 26-річної українки в Люблінському воєводстві двох українців. Про це Волинській газеті розповів генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк.

За його словами, в злочині підозрюють трьох людей, один з яких зараз в бігах.

“Представники польської прокуратури також нас сповістили, що ними спільно з місцевою поліцією вже затримані двоє громадян України, підозрюваних у вбивстві.

Одного з них заарештували в м. Замость, другого – в м. Грубешув. Третій підозрюваний українець – в розшуку, тому запит на його затримання поданий українській стороні, – сказав Павлюк”.