fbpx
Breaking News
Молитва, що рятує в скрутну хвилину, зберігає життя. Бог є Заступник і надійний Прихисток для всіх, хто твердо вірить і надіється на Нього.
З нього був непоганий депутат, принаймні, він сам в це вірив. Що міг – робив, чого не міг – за те не брався, працював по схемі: першочергово – на свої імідж і кар’єру, потім – на людей. І враз все обридло, стало нудним, аж тошно.
 Яким буде розмір мінімальної пенсії в 2020 році: названа сума, на яку здатні прожити наші пенсіонери…
Коли чоловік вперше приготував цей шашлик без маринування за порадою друга, ми всі були дуже приємно здивовані – неймовірна вийшла смакота, смачнішого м’яса я зроду не їла! Тепер готуємо тільки так, бо це найвдаліший спосіб!
У хвилини очікування я уявляла, як господар забере свого друга, і я залишуся зовсім одна. У цей момент сльози потекли з моїх очей, а Бім підійшов і, ніби прочитав мої думки, почав лизати мене вологим язиком. Цю ідилію перервав дзвінок у двері. Побачивши гостя, я втратила дар мови
Україна
З’явилося відео землетрусу, який торкнувся України (відео)

Минулої ночі близько 1:20 за київським часом на сході Румунії стався сильний землетрус магнітудою 5,6 балу, який відчули і громадяни України.

За даними Геологічної служби США, епіцентр підземних поштовхів зафіксований за 8 км на захід від міста Нережу і знаходився на глибині 81 км. Від осередку землетрусу до українського кордону всього близько 120 км.

Як повідомлялося, підземні поштовхи відчули жителі Одеси.

 

Читайте також: В УКРАЇНІ РІЗКО ПІДСКОЧИВ КУРС ДОЛАРА

Джерело.

Related Post