fbpx

З’єднання Марса і Хірона принесе удачу 3 знакам Зодіаку з 11 по 14 лютого: астральне явище здивує багатьох

З’єднання Марса і Хірона принесе удачу 3 знакам Зодіаку з 11 по 14 лютого

Між різними місячними днями та закінченням ретроградації планет зірки продовжують впливати на наше повсякденне життя. На цей раз Марс, планета дії, утворює сполучення з астероїдом Хірон. Астральне явище здивує багатьох.

Тільки людям, народженим під 3 сузір’ями зодіаку, в цей період вдасться здійснити свої бажання та швидко підняти кар’єру та фінанси. Дізнайтеся, чи є ви одним із знаків, благословенних з’єднанням Марс-Хірон!

Яким 3 знакам зодіаку з 11 по 14 лютого принесе удачу з’єднання Марс-Хірон?

“Хірон”, це ім’я звучить як дзвінок? Насправді це астероїд, пов’язаний із сузір’ям Стрільця. Це небесне тіло має особливу силу, щоб розкрити наші найглибші бажання.

Але як щодо астрології? Це ключ до зцілення та особистого зростання. У поєднанні з планетою романтики та енергії він спонукає нас знайти баланс між силою нашої волі та потребою зіткнутися зі своїми потребами та своїми слабкостями. Більше того, ця астральна комбінація вказує нам шлях до еволюції та спонукає нас впевнено виражати свої почуття та потреби в теперішній момент і в майбутньому. Давайте разом подивимося на 3 астрологічні знаки, яким це космічне явище піде на користь!

Телець

Шановні представники знаку Телець, з Марсом у з’єднанні з Хіроном цих вихідних можна очікувати хороших новин. Хоча ви, ймовірно, зіткнетеся з деякими труднощами на цьому шляху, ви впораєтеся з ними з благодаттю!

Зірки допомагають знайти вирішення кожної вашої проблеми, тому вам не доведеться ні про що турбуватися. Тим не менш, у разі конфліктів вам радимо відкинути своє его і, перш за все, піти на компроміс, щоб зберегти мир і спокій.

В принципі, з 11 по 14 лютого у вас є карт-бланш на реалізацію своїх ідей і планів. Скористайтеся цим дорогоцінним моментом, який пропонує вам Всесвіт, і починайте!

Що стосується серця, Марс, планета ініціативи, цілком може запропонувати вам незабутню зустріч з потенційним наставником, який може дати вам новий погляд, допоможе вам мирно пережити важкі часи, розвинути свої навички та, перш за все, досягти своїх цілей.

Уродженці стихії Земля, досліджуйте ці нові можливості та майте сміливість вийти за свої межі.

Близнюки

Для вас, вихідців зі стихії Повітря, астрологи вказують, що період з 11 по 14 лютого є перспективним. Завдяки вашій невичерпній позитивній енергії та вашій легкості в адаптації до будь-якої ситуації вам вдасться зрушити гори і ви будете більш продуктивними.

До того ж, якщо зірки обрали вас, то це не дарма, вам не здається? Будьте готові виконувати багато завдань, не відчуваючи втоми.

Насправді, ви навіть матимете час відсвяткувати свої досягнення з друзями, чого ще бажати? Шановні представники знаку Близнюки, з’єднання Марс-Хірон запрошує вас організувати свої ідеї та довіритися своїй інтуїції. Якщо це означає мислити нестандартно та випробовувати нові методи досягнення своїх цілей, не варто засмучуватися.

Дослідження нових горизонтів принесе вам велику користь у цей час. Порада Близнюкам: Всесвіт повний можливостей для тих, хто має сміливість ними скористатися. Так чого ви чекаєте?

Діва

Вас, Діви, з’єднання Марса з астероїдом Хірон спонукає втілювати свої бажання в конкретні дії, ви стаєте більш мотивованими та рішучими діяти.

У період з 11 по 14 лютого ви будете дуже зайняті і зможете насолодитися плідним спілкуванням з оточуючими людьми. Ця взаємодія справді може допомогти вам просунутися у вашій кар’єрі. Тому це правильний час, щоб продемонструвати свої навички та скористатися всіма пропозиціями, які надходять на ваш шлях.

Шановні уродженці стихії Земля, Марс спостерігає за вами зверху і захищає від заздрісників і перешкод, які стоять на вашому шляху і можуть наштовхнутися на вас.

Цей позитивний вплив триватиме й після цієї дати, дозволяючи вам без страху плавати в неспокійних водах. Якщо ви змушені змінити свої плани, зробіть це, прислухаючись до своєї інтуїції.

Дійсно, немає нічого поганого в бажанні довіритися своїй долі, це може виявитися набагато кориснішим, ніж ви думаєте. Тож насолоджуйтесь кожною миттю свого життя та зосередьтеся на благословенні, яке дали вам зірки, щоб рухатися далі!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page