fbpx

З’єднання Сонця та Меркурія 7 січня 2023 року несе нам ті ще випробування!  Головні небезпеки цього дня – негатив, хаос, проблеми з роботою та бізнесом, зради, небезпеки у дорозі. Все це на нас навалиться у повній мірі. Астрологи радять дотримуватися цих рекомендацій, щоб уникнути біди

З’єднання Сонця та Меркурія 7 січня 2023 року несе нам ті ще випробування!  Головні небезпеки цього дня – негатив, хаос, проблеми з роботою та бізнесом, зради, небезпеки у дорозі. Все це на нас навалиться у повній мірі.

Меркурій і Сонце часто зустрічаються разом на нічному небі приблизно раз на місяць. Їхнє з’єднання породжує масу негативної енергії. Саме тому астрологи радять дотримуватися простих рекомендацій, наведених нижче, щоб зробити цей день сприятливішим і уникнути неприємностей.

Завтра, 7 січня – один із двох несприятливих днів січня. Він виявиться досить небезпечним, але не лише через з’єднання Меркурія та Сонця. Цієї суботи також буде Повня, яка може значною мірою посилити цей несприятливий аспект.

Підвищення негативної енергетики

Негатив братиметься буквально з нізвідки! Багато людей можуть стати ворожішими до оточуючих. Не варто намагатися знайти причину такої поведінки. Швидше за все, ви не зможете знайти її, оскільки її просто не існує. Меркурій та Сонце провокуватимуть зростання негативу стихійно та непередбачено. Ображатися на це точно не варто, вихід один – перечекати.

Поява хаосу

Багато подій цього дня відбуватимуться випадково та спонтанно. Чекати від цього дня якоїсь передбачуваності точно не варто. Натомість краще налаштуватися на оптимістичний лад і не фокусуватися на неприємних моментах. Хаос відчуватиметься у всьому – зокрема й у змінах настрою.

Проблеми з роботою та бізнесом

Джерелом проблем у роботі та бізнесі стане агресивно налаштований Меркурій. Саме через нього цієї суботи зриватимуться справи, з’являтимуться труднощі, а також знизиться мотивація. Якщо вам хочеться залишитися на плаву у справах, то не варто робити двох речей: ризикувати та робити дорогі покупки і значні вкладення.

Зради

Люди 7 січня будуть набагато частіше йти на зради та обман заради наживи та досягнення поставлених цілей. Засуджувати когось і намагатися відновити справедливість не варто навіть намагатися.

Набагато простіше дати можливість Всесвіту самому вирішувати, кого і як покарати за такі вчинки. Кармічна справедливість все одно наздожене тих, хто порушить баланс добра і зла у гірший бік.

Небезпеки у дорозі

Сонце та Меркурій, які зливаються у з’єднанні, часто призводять до того, що у людей починають виникати проблеми у дорозі. Це стосується не лише тих, хто багато часу проводить за кермом, а й навіть тих, хто їздить на роботу та з роботи на метро чи автобусі. Будьте обачні й уважні, не поспішайте, радять астроексперти.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page