fbpx

З ювілею свахи ми поїхали швидше, бо господарка дома, тому торта не дочекалися. І власне він наробив нам такого клопоту. В кінцевому результаті Ярина виставила нашого сина на вулицю. Іванку нічого не залишалося, як ночувати в машині, а зараз далеко не літо, ось і повернувся додому з температурою – 38. Сваха також добра. Не могла свою доню втихомирити. Нічого б не сталося, якби дитина трохи тої мастики з торту злизала!

З ювілею свахи ми поїхали швидше, бо господарка дома, тому торта не дочекалися. І власне він наробив нам такого клопоту. В кінцевому результаті Ярина виставила нашого сина на вулицю. Іванку нічого не залишалося, як ночувати в машині, а зараз далеко не літо, ось і повернувся додому з температурою – 38. Сваха також добра, не могла свою доню втихомирити. Нічого б не сталося, якби дитина трохи тої мастики з торту злизала!

Хочу вам пожалітися і на невістку і на сваху, бо все це допустила. Ну як можна було в таку погоду вигнати мого сина з хати?

Прийшлось Іванку спати в машині, а там холодно. Додому повернувся з температурою 38.

Невістка моя жіночка з характером. Тільки те, що вона ще до весілля заставила її прописати в квартирі нашого Іванка чого вартує. Крутить вона ними направо і наліво. Болить мене душа за сина, але нічого не вдію, сам собі таку вибрав.

Ярина ніде не працює. Іванко мій програміст, зарплата в нього пристойна. Вже на другому курсі університету він купив собі двокімнатну квартиру. Ми з чоловіком трохи доклалися, бо йому не хватало, але то таке.

Невістка ж робить велику справу, вона виховує дітей. І ви знаєте, що забагато, то не здорово, як то кажуть.

Ну дуже вже вона на правилах зациклена. Ті діти, як на мене дитинства зовсім не мають. Солодкого старший онук не їв і не пробував десь до п’яти років. З молодшим трохи Ярину попустило.

Взуття тільки ортопедичне, кофтинки тільки з натуральних тканин. Те саме і по харчуванні. Масло лише домашнє в якоїсь бабки замовляє, яйця те саме, а ковбасу вона сама запікає в духовці, бо ніде без хімії немає.

Ну ви зрозуміли? Не невістка, а ходяча енциклопедія. Я з нею довше ніж дві години в одному приміщенні не витримую.

Мій Іванко біля неї скаче, як той віник. Ну дивно мені, ніколи він таким не був, а тут, на тобі…

А в неділю в моєї свахи був ювілей – 60 років.

Живуть вони в своєму будинку. Сваха наготувалася добре. Гостей було немало, вся рідня зібралася. І я з чоловіком і діти.

Правда ми не до кінця досиділи, бо також живемо в селі, але, на відміну від свахи, тримаємо ще невеличку господарку, яку потрібно було нагодувати.

Я бачила відразу, що Ярина була зла, як та пантера, а як тільки ми поїхали – стався “феєрверк”.

Всьому виною став торт іменинниці.

Молодша сестра Ярини замовила для мами торт. Дуже гарний, я не їла, але на фото бачила. Зверху був дуже гарно прикрашений.

І, наскільки я зрозуміла, якась там мастика була і квіти кольорові. Ну і само собою – свічечки.

Всі діти, що були на святкуванні, збіглися, щоб допомогти бабусі ті свічки задути. Діти як діти. Наші ж хлопці також побігли і були дуже щасливі. А після сваха той торт різала, ну а дітям розділила ті квіточки і кожен ще пальчиком облизував ту мастику зверху.

Ярина почала меншого мого онука відтягувати.

– Ти таке їсти не будеш! Це одна хімія. Хто взагалі це придумав. Розуму зовсім нема.

І все в тому дусі.

Ну а дитина, самі розумієте, почала плакати, бо всі їдять, а йому не можна.

Мій Іван каже: “Та нехай їсть! Ну скільки там тої мастики!”

Але невістку вже було не зупинити. Шарпнула вона обох хлопців і пішла з нервами в свою кімнату.

Потім десь Ярина довго мого сина вчила, що так робити не можна. Раз вона сказала ні, то так і має бути.

А в кінцевому результаті виставила його за двері будинку і зачинила на ключ.

Іванку довелося ночувати в машині, після чого він і занедужав, бо вже давно не літо.

І ось скажіть мені, хіба нормальна людина таке зробить? Сваха також дивна жінка. Що, не могла втихомирити свою доню і попросити зятя до хати зайти?

Як мені далі бути доброю з цією сімейкою?

Ось такої “бурі” наробив один невеличкий і кольоровий тортик…

Автор – Наталя У

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page