fbpx

За 7 років подружнього життя я народила трьох діток. Тому Василь і не пішов захищати Україну і дуже тішиться, як і його мама. Зараз сину Андрію 6 років, Марічці 3, а молодшому Назарчику всього півроку. Я й не думала-не гадала. Минулої п’ятниці обідали з чоловіком за столом. Я поклала собі три котлетки в тарілку, а він розізлився

За 7 років подружнього життя я народила трьох діток. Тому Василь і не пішов захищати Україну і дуже тішиться, як і його мама. Та і я рада, чесно кажучи. Без чоловіка мені б зовсім тяжко було.

Та допис, мій, власне, зовсім не про це.

Зараз сину Андрію 6 років, Марічці 3, а молодшому Назарчику всього півроку. Мені 36 років. Бути багатодітною мамою непросто. Тому не дивно, що я нічого не встигаю.

Мені було під 30, коли ми із Василем познайомилися. Всі мої подружки на той вже вийшли заміж, а я ніяк не могла знайти пару. Робота, дім, робота. А тут він – високий, симпатичний, колишній спортсмен, начальник відділу.

Навіть не думала, що сподобаюся йому. Зрозуміла, що все серйозно, тільки коли Василь повів з мамою знайомитися. З матір’ю ж будь-кого не знайомлять, думала я.

Свекруха Антоніна Сергіївна виявилася наймилішою жінкою. Вона відразу сказала Васі, що я дівчина славна, і підштовхнула його до весілля.

Скоро ми справді одружилися. А потім з’явився Андрійко, я перестала працювати. З того часу переходжу лише з одного декрету до наступного декрету.

Старших у садок не відправляю, адже я все одно вдома. Та й часи такі… Андрійка на танці вожу та на малювання. З Марічкою поки що сама займаюся. Але дітям спілкування вистачає. Почуваюся дуже гідною мамою.

Проблема виникла з іншого боку – я й не думала-не гадала. Я після народження Назарчика набрала вагу і важу вже під 80. Хоча раніше була як тростинка, важила 49 кілограм. Але тоді я в спортзал ходила щонайменше двічі на тиждень. А зараз із трьома дітьми ніяк не встигаю.

Спробуєш займатися вдома – вони пристають, виснуть на руках. А буває і почуваюся не так добре, щоб робити вправи чи менше їсти.

Чоловік спочатку мене жартома називав і ведмежам, і танчиком. Казав, що мені навіть личить такою кругленькою бути. А потім і жартувати перестав. Йому моя вага і вигляд перестали подобатися.

Минулої п’ятниці обідали з чоловіком за столом. Я поклала собі три котлетки в тарілку, а він розізлився.

Забрав собі дві штуки і заявив, що мені час худнути. А потім додав, що якщо йому сподобається інша жінка, то в цьому я сама буду винувата, а не він. Можете собі уявити?

Мені було дуже неприємно і гірко, хоч я розуміла, що тут є правда в його словах. Мені й хотілося б бігати по салонах та манікюри з педикюрами робити. Або хоч би ходити на масаж! Але на таке задоволення нема ні часу, ні грошей. Маски вдома роблю, на цьому все.

Чоловік непогано заробляє, але треба і дітей одягнути, і за гуртки заплатити, і квартплату, і кредити… І Василю треба добре одягатися, щоб виглядати представницько. Він же керівник, як-не-як.

Та й свекрусі допомагаємо. Ось на мене грошей майже і не лишається.

Хоча я і вибрати одяг тепер не можу. Після тих 49 кг все, що я пробую, змушує почуватися слонихою. Вже й віру втратила, що можу стати такою, як раніше.

Всі надії тільки на Антоніну Сергіївну, що вона не дозволить чоловікові залишити сім’ю – мама для Василя справжній авторитет. Сама вона сухорлява, підтягнута, не те, що я.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page