fbpx
життєві історії
За дивним збігом обставин, Галина того дня затрималась на роботі, а ще треба було в супермаркет за продуктами заїхати, тому повернулась додому досить пізно. Коли відкрила двері, не могла повірити своїм очам. Квартира, в яку вона вклала всю свою душу, була майже пуста. Там, де колись стояла пральна машинка, одні труби, а замість телевізора – клаптик запиленої тумби

За дивним збігом обставин, Галина того дня затрималась на роботі, а ще треба було в супермаркет за продуктами заїхати, тому повернулась додому досить пізно. Коли відкрила двері, не могла повірити своїм очам. Квартира, в яку вона вклала всю свою душу, була майже пуста. Там, де колись стояла пральна машинка, одні труби, а замість телевізора – клаптик запиленої тумби.

***

Так, таке теж буває. Іноді здається, що вже нічому не здивуєшся в цьому житті. Але завжди знаходяться “кадри”.

Це сталося з моєю сестрою. Жила Галя з цивільним чоловіком в своїй же квартирі. Загалом, нормально жили. Їй не все подобалося у Сергія, але це звичайна ситуація.

Він працював “на себе”, але витрачати гроші не любив. Вони у нього весь час в “справі” були. Галя і сама добре заробляла.

Все необхідне купувала на свої гроші. Я писала одного разу статтю про різний бюджет в сім’ї. Ось це якраз їх випадок.

У квартирі Галини, коли молоді люди стали жити разом, всі меблі і техніка була. Але поступово вони оновили меблі в спальні. Поміняли холодильник, пральну машину.

Прожили вони кілька років разом і так нічого у них не склалося. Узаконювати стосунки і думати про дітей вони не захотіли. Відносини ставали все гірше і гірше.

Як найчастіше буває в житті – сварилися-мирилися поки не набридло. Остаточно розпрощалися, коли він закрутив роман на стороні.

Звісно, йому було сказано, збирати валізи. І чоловік дуже відповідально поставився до цього доручення…

Повернулася Галя одного вечора з роботи і не зрозуміла відразу, що сталося. Спочатку думала, злодії побували. Але двері вхідні були закриті. Вона їх ключем відкрила. Поступово прийшло розуміння.

Все, що колишній купив в її квартиру за кілька років, він вивіз. Порожня спальна кімната, порожнє місце, де стояв холодильник. На місці пральки – тільки труби, а там, де колись був телевізор – клаптик запиленої тумби.

Можете уявити стан Галі? Поки вона була на роботі, він приїхав, зібрав речі і прихопив трохи меблів і техніки. Він же теж в покупці брав участь.

Зараз ми можемо посміятися, згадуючи той випадок. Тоді було не смішно. Довелося шукати кошти, купувати необхідне. А потім і в спальні ремонт робити.

Не можу уявити, що рухало цією людиною. Прожити стільки років і так вчинити. Напевно все-таки це дріб’язковість.

Потрібно було з нього за оренду житла брати, щоб не так образливо було. Але це я жартую, звичайно.

Ось така історія!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page