fbpx

За несплату своєчасно оренди господиня витягла все у двір під дощ, всі меблі зіпсувалися, залишився лише холодильник. Працювала у трьох місцях, щоб було на що існувати. Поїхав з міста, зустрів жінку і зостався жити з нею в райцентрі в іншій області, з’явилася дитина. Син вимагає, щоб я продала своє житло та допомогла їм купити квартиру

Мій чоловік раптово пішов з життя, коли синові було 2,5 місяці. На той момент у мене не було житла, і я продовжувала винаймати приватний будиночок. За несплату своєчасно оренди господиня витягла все у двір під дощ, всі меблі зіпсувалися, залишився лише холодильник.

Дуже було складно та важко, без житла та без роботи. Та скоро я сина влаштувала до дитячого садка, а сама пішла працювати. Працювала у трьох місцях, щоб було на що існувати. Заміж не вийшла, боялася, що синові буде погано з чужим чоловіком.

Син мій одружився у 18 років, а через 12 років розлучився, поїхав з міста, зустрів жінку і зостався жити з нею в райцентрі в іншій області, з’явилася дитина. З цього моменту він перестав про мене думати й турбуватися взагалі, не давав дивитися через інтернет на онучку.

А з часом і його половина почала мене звинувачувати в тому, що я живу в хороших умовах, а вони винаймають квартиру. Син вимагає, щоб я продала своє житло та допомогла їм купити квартиру. Але мені її свого часу було дуже важко купити і я навіть не знаю, що робити.

Син написав: не хочу тебе знати, ти мені не мати. А куди мені подітися у 61 рік? Про це ніхто не думає, ні син, ні невістка. Як бути далі?

Фото – спеціально для ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page