fbpx

За підрахунками астрологів, ці три знаки Зодіаку найближчим часом ступлять на шлях “чорної смуги”

За підрахунками астрологів, ці три знаки Зодіаку найближчим часом ступлять на шлях “чорної смуги”

Життя не завжди райдужне, і це нормально, тому що багато в чому злети і падіння є нормальною частиною життя. Ось так ми йдемо з надією та вірою, щоб завжди вірити в краще завтра. При цьому найближчі дні березня будуть важкими для трьох знаків Зодіаку, які ще були розбалувані на початку місяця.

Коли Сатурн в Рибах панує більше, очевидно, що перетворення відбудуться обов’язково. Вам цікаво дізнатися, на які ознаки це впливає?

Підсумок цього місяця точно не припаде до смаку окремим знакам зодіаку. Але зірки не відпускають! Приходьте та дізнайтеся про знаки зодіаку, які незабаром будуть піддані випробуванню…

Три знаки зодіаку не застраховані від деяких ускладнень, хто вони?

Незважаючи на незручності та труднощі, терплячі та оптимісти знають, як вижити до наступного, і вони вихідці з трьох знаків зодіаку!

Діва

Шановні мандрівники Зодіаку, немає жодних сумнівів у вашій любові до вашої роботи, заради якої ви віддаєте всю себе тілом і душею, як священною місією. Але чи знаєте ви, що всі кінці життя нещасливі? Так, це правда, яку ви повинні нарешті прийняти з власної волі, перш ніж всесвіт переконає вас у цьому суворим випробуванням.

Дійсно, на роботі ваші обов’язки будуть непосильними, і ви будете відчувати нестерпне перевантаження. Йдеться не лише про роботу над власними результатами, а й над тими вашими колегами, яким ваша доброта та відданість могли б принести користь.

Останні сліпо вірять у ваше практичне та аналітичне чуття, яке не залишає жодних дорік за вашу продуктивність, яка сама високо оцінюється вашим начальством. Навіщо витрачати свою енергію безкоштовно, якщо вона вам також потрібна у вашому домі? На жаль, особистісні конфлікти проглядаються в цьому напрямку: ваш партнер також захоче зайняти домінуюче місце у вашому житті і навіть перед роботою.

Це не так вже й погано, адже коли в карті людини є знак Діва, вона може бути тільки ніжною і ласкавою, тому вам звично влаштовувати маленькі сюрпризи своїй коханій людині і розпалювати вогонь ваших стосунків. Бути успішною парою – теж благородна місія!

Рак

Ваша чутливість – ваша сила, і у вас є здатність і сміливість зануритися у свою душу. Наприкінці березня деякі люди можуть виявити свою злобу, критикуючи ваш погляд на життя та рішення в певних ситуаціях.

Вони скажуть вам, що ви ускладнюєте речі або надмірно драматизуєте їх, тому що вони не мають вашої розумової стійкості та когнітивної обґрунтованості. Тим не менш, немає жодних сумнівів у вашій здатності бути незалежними і вибрати шлях, який найкраще відповідає вашим принципам, тільки ви не хочете ображати тих, хто вас критикує таким же ставленням, тому що вони ваші друзі, і ви їх цінуєте, незважаючи ні на що.

Наприкінці березня на вас ляжуть дивні заяви, але ви їх терпите через силу і заднім числом, оскільки знаєте собі ціну більше за всіх.

Водолій

Наші друзі-Водолії часто духовні, вони люблять парадокси життя та бунтарство. Їх стимулюють інтелектуальний обмін, протилежні думки та особлива енергія.

Дійсно, таке далекоглядне ставлення вимагає великої концентрації та рішучості, і раптом наприкінці березня вони просто втомляться від того, що довго трималися…

Дорогі знаки Повітря, ви не такі слабкі, як вам здається, ви будете триматися, зарядивши батареї та відновивши свої сили в результаті.

Коли ви складете збpою, у вас буде враження, що всі проблеми по черзі зваляться на вас, але запевняємо вас, що це лише швидкоплинна ілюзія, абсолютно не обґрунтована.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page