fbpx
гороскоп
За прогнозом по картам Таро завтрашній день дуже не однозначний! Для багатьох знаків Зодіаку – попередження! Неспокійний, але водночас яскравий і веселий день. Гороскоп на 29 листопада 2022 року за картами Таро для всіх знаків зодіаку: фінансові втрати, страх, відчуття неймовірної удачі і щасливе завершення

За прогнозом по картам Таро завтрашній день дуже не однозначний! Гороскоп на вівторок, 29 грудня 2022 року, за картами Таро передбачає для більшості знаків Зодіаку неспокійний, але водночас яскравий і веселий день!

ОВЕН – П’ятірка Жезлів

П’ятірка Жезлів – карта, яка символізує змагання: з обставинами, з оточенням і навіть із собою. Це кинутий нам виклик, запрошення помірятися силами і довести, що ви варті набагато більшого, ніж про вас думають.

Гороскоп на вівторок каже, що на вас чекає незвичне завдання, яке буде швидше схоже на якусь боротьбу. Для Овнів воно стане життєвою перевіркою. Не бійтеся, а докладіть максимум зусиль – і перемога ваша.

ТЕЛЕЦЬ – Верховна Жриця

Вам випала наймістичніша та одна з найгарніших карт колоди. Гороскоп на завтра за картами Таро говорить про те, що вам не слід активно втручатися в процес, що нині відбувається: зачекайте трохи, і справи самі приймуть потрібний вам напрямок.

Якщо ж ви все-таки вирішили втрутитися, необхідно ясно усвідомлювати свої цілі, інакше ризикуєте покарати самі себе!

Пам’ятайте, не обов’язково цей день буде пов’язаний для вас з клопітами, проте якщо вони виникнуть – саме в цей день ви можете отримати підказку згори.

БЛИЗНЮКИ – Місяць

Місяць – карта, що означає протилежні емоції: страх і відчуття неймовірної удачі. Все залежить від того, якими думками ви керуєтеся зараз і які рішення ухвалювали раніше.

Можливо, вам доведеться вибрати собі нові життєві пріоритети, які спочатку будуть викликати сумніви, але незабаром неодмінно життя покаже, що ви все робите правильно. Якщо ви були добрими до оточення – вам пощастить, якщо ні – самі розумієте.

РАК – Мир

Катра Мир вказує на знову набуту єдність, гармонію та щасливе завершення якогось перебігу подій. Гороскоп на вівторок говорить про те, що ви застрягли на одному рівні, але настав час вийти із зони комфорту і рухатися далі.

Ви досягли мети, до якої йшли останнім часом. Знання та навички, що у вас з’явилися, дозволять вам відчувати себе безперечно добре і досягати нових цілей.

ЛЕВ – Паж Кубків

Надзвичайно вдала карта в колоді! У вас, як пророкує гороскоп на завтра, з’явиться шанс насолодитися сповна тим, чого так не вистачало раніше. Приємною компанією, приємною розмовою, десь побувати, з кимось познайомитись.

Це хороша карта для людини, зайнятої творчістю – вам надається чудова можливість просунутися у цій справі. Але для того, щоб досягти успіхів, потрібно розібратися у власних бажаннях та визначити плани на найближче майбутнє.

ДІВА – Сімка Мечів

Карта Сімка Меч показує, що сила пізнання, ясний, гострий розум перетворюються на хитрощі та інтриги, підлість і обман. Може ви вибрали собі зовсім не те коло спілкування? Саме від нового оточення і виходить негатив.

Гороскоп на вівторок говорить, що Дівам настав час профільтрувати свій список нових знайомих і, можливо, назавжди викреслити з життя тих, хто тягне вас на дно.

ТЕРЕЗИ – Четвірка Мечів

Четвірка Меч символізує настання періоду застою, паузи, перерваної діяльності та вимушеного спокою: здається, вас збираються відправити у відпустку, навіть якщо самі ви цього не планували.

Подумайте гарненько: може останнім часом ви “підсіли” на трудоголізм і він вам дійсно не потрібен? Гороскоп на вівторок радить приймати будь-які пропозиції, які обіцяють відпочинок і позбавлять вас занепокоєння.

СКОРПІОН – Закохані

Поглянувши на карту, можна сміливо сказати, що вона символізує союз двох відданих душ та гармонію у стосунках, а також віру, довіру до партнера та правильний вибір. Тут є любов і взаємний потяг, власне, настільки романтичні емоції і відчуття і супроводжуватимуть вас протягом усього дня.

У будь-якому випадку, гороскоп на завтра пророкує дуже цікавий день. Намагайтеся насолодитися ним сповна і не надумайте хвилюватися і панікувати, що б не сталося.

СТРІЛЕЦЬ – Король Денаріїв

Ця карта уособлює ваше прагнення мати власність, бути впевненим у завтрашньому дні і в реальних цінностях, бути у злагоді з навколишньою дійсністю. Ви матеріаліст за своєю природою, але іноді все ж таки робите необачні вчинки.

Подумайте, чи не робили ви останнім часом сумнівних вкладень коштів. Якщо так – краще забрати капітал, оскільки гороскоп на сьогодні говорить про ризики великих фінансових втрат.

КОЗЕРІГ – Колесо Фортуни

Колесо Фортуни є символом майбутнього вибору, який вам належить зробити вже цього вівторка. Доля неодмінно підкаже, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації, а потім щедро нагородить за виконану роботу.

На вас чекають приємні сюрпризи, які можуть мати як матеріальний, так і духовний характер. Не забувайте дякувати тим, хто старається для вашого блага.

ВОДОЛІЙ – Кінець

Ця карта символізує кінець чогось важливого та суттєвого, що раніше займало вагоме місце у вашому житті. Можливо, йдеться про розставання, прощання чи втрати.

Але після цього завжди настає новий початок – пам’ятайте, що немає лиха без добра. Для Водоліїв це швидше за все фінал якоїсь тривалої прихильності, з якою давно варто попрощатися.

РИБИ – Туз Мечів

Карта позначає приплив нових сил та емоційне задоволення. Ймовірно, завтра вас відвідає нова думка, ідея, новий погляд на щось суттєве і важливе. Ви вже давно відчули, що щось у вас потроху і маленькими кроками починає змінюватися – не нехтуйте цими змінами, вони ведуть вас лише на краще.

Якщо припините скептично мислити і зможете розширити свій світогляд – зумієте швидко завоювати вершину!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page