fbpx

За три дні я сильно втомилась від догоджання своєму внукові. На четвертий я вже не витримала і почала займатись його вихованням, та Данилові це дуже не сподобалось і він почав мені казати, що я його не люблю. А потім зателефонував невістці і та вже з сином ввечері приїхали. Невістка і слухати не хотіла, коли я їй робила якісь зауваження. У неї найкраща дитина, а я бачте, не розуміюсь у сучасному вихованні дітей

Моя невістка ще мені буде говорити, що я нічого не розумію в вихованні свого внука. І це мені, коли я за своє життя виховала двох чудових і достойних дітей.

З чоловіком у нас двоє дітей. Старша дочка Наталка і молодший син Андрій. Як і моя дочка так і син, привчені з малечку були до роботи.

Андрій майже все знає, що стосується чоловічої роботи. А дочка моя охайна і гарна господиня, завжди чую від зятя подяку за таку гарну дружину для нього. А свати не можуть натішитись, що за дитина до них в родину прийшла.

Хоч наші діти вже давно живуть міським життям, проте ніколи не забувають про нас з чоловіком. Завжди стараються приїжджати на вихідні, і допомогти нам поратись по господарству.

Радують нас не лише своєю присутністю, а й смаколиками бо ніколи з пустими руками не їдуть. Ми з чоловіком майже не тратимо коштів на своє життя.

Так, лише дрібнички, хліб і до хліба.

Хоч ми обидвоє вже на пенсії, та все одно працюємо. Тому відкладені кошти завжди даємо нашим дітям, їм потрібніше ніж нам, тай вони молоді, завжди більше хочеться. Я ніколи не переживаю, бо впевнена, що якщо щось буде потрібно нам з чоловіком, то діти нас в халепі не залишать.

У дочки зростає двоє дівчаток, це вже школярочки. Завжди нас з дідом радують своїми досягненнями. Особливо старша захоплюється англійською і польською мовами, постійно їздить на змагання і займає призові місця.

Молодша ходить на танці, ми з дідусем неодноразово їздили на її виступи. Ця радість за внуків, додає нам сил і наснаги до життя.

А ось у мого сина і невістки одна дитина, це мій внук Данилко. Ох і пустий хлопчина. Осінню вже йти у перший клас, а він і читати не вміє.

Якось діти дали мені його в село на канікули, бо сваха занедужала, а дітям на роботу потрібно було йти. Та я просто в подиві була від того, як моя невістка виховує Данилка.

Дитина не знає й слова “не можна”, чи “не чіпай”, він не тільки не реагував на мої заперечення, а ще й поводив себе невиховано. А з їжею то взагалі халепа, він майже нічого не любить, бачте.

В першій страві йому цибулька не подобається, а на друге йому тільки картопляне пюре подавай і куряче філе або ж відбивні.

Я скажу вам відверто, за три дні я сильно втомилась від догоджання своєму внукові. На четвертий я вже не витримала і почала займатись його вихованням, та Данилові це дуже не сподобалось і він почав плакати і мені казати, що я його не люблю.

А потім зателефонував невістці і та вже з сином ввечері приїхали.

Невістка і слухати не хотіла, коли я їй робила якісь зауваження. У неї найкраща дитина, а я бачте, не розуміюсь у сучасному вихованні дітей.

І читати мій внук навчиться у школі разом із всіма дітками і вчити його в дома немає потреби.

Я мовчки вислухала свою невістку, не захотіла “бурі” з дітьми, а потім коли вони поїхали, у мене цілий день ком у горлі стояв.

Сильна образа мене взяла, що мій син не заступився за мене, а мовчки підтримував свою жінку.

Тепер я почуваю себе поганою бабусею для свого внука, та чи так воно все мало би бути?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page